Prokletý ostrov (2010)

Prvních 30 minut jsem přesně věděla o čem to je, pak jsem se v tom nějak ztratila. Opět jsem to začala chápat než nastal zvrat a moji teorii zcela vyvrátil. Na konci když mi zase všechno začalo dávat dokonalý smysl, nastal během posledních pěti minut další zvrat a pak už jsem se v tom už vůbec neorientovala.... A jaká je pravda ví jen Bůh a Martin Scorsese. (Ale jelikož mi to 3DD!3 vysvětlil, tak teď už to vím i já. :-D A on samozřejmě taky).

Rubber (2010)

Na jednu stranu to byla podivná matlanina a na druhou docela poutavý snímek s kopou zvratů a vražd. Docela bych se podívala na nějaký film o filmu, protože toto natáčet musel být taky hustý zážitek.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Konečně pořad, kde celebrity nechválí do nebe, ale právě naopak potápí, jak to jen jde. Krause je tady třeba, na české poměry je to luxusní hláškař.

Sociální síť (2010)

Fincher je machr, udělat z životopisného dramatu takovou peckoidní slovní palbu, to chce talent. K večeři se podávalo kuře a já jsem svoje kuře musel nakrmit, tak jsem vzal malé kousky kuřete a nakrmil ho. Někdo mě musel vidět, protože chvíli na to mě obvinili z nuceného kanibalismu.

Souboj Titánů (2010)

Jsou to sice 4, ale s odřenýma ušima a všema očima přimhouřenýma... Popravdě jsem vůbec nečekala, že film bude podle originálu, ale nechat tam stejného jenom Persea a Dia to je trochu přehnané. Pak mě taky trochu štval ten kraken, který vypadal jako by měl zánět spojivek a nijak zvlášť "krásná" Andromeda. Až na tyhle drobnosti byl film velice poutavý a taky je tu jedno velké plus: nenudila jsem se. =)

To byl zítra flám (2010)

Nikdy mě nepřestane udivovat genialita amerických občanů. Černobyl. Martina Navrátilová. Smirnoff Ice. Jsme ruští špioni! Jo, já jsem právě mluvil rusky.

TRON: Legacy 3D (2010)

Musela jsem strhnout aspoň jednu hvězdu za odporně umělého Jeffa Bridgese.

Víla Zuběnka (2010)

"Až budu velká chci být víla Zubnička" =) Ne to byl vtip, já chci jenom to cool vybavení.

Vlkodlak (2010)

Kdo hledá radu, musí si zajít za cikány. Ti vždycky ví..... Vždycky.