Muž, který obešel svět (2009)

To by mě zajímalo jestli to bylo natočené opravdu jenom na 1 záběr bez sebemenšího střihu. Pokud jo, Carlyle je Bůh!

Nepodceňuj blondýnky (2009) (pořad) odpad!

Oni už snad neví co mají dělat. Ty pořady jsou blbší a blbší. Postavit chytré blondýny proti hloupým občanům, to je vážně fórek.

Ondine (2009)

No musím uznat, že se z Colina fakt stal hodný a poctivý rybář s dlouhými vlasy. Jistá romantika na první výlov.

Orphan (2009)

Určitě si pak někdy adoptuju děcko ze sirotčince...

Posel (2009)

Typická člověčinka se srdíčkem. Taková ta pravidelná dávka emocí.

Precious (2009)

Něco takového na člověka dokáže zapůsobit. Jsem docela ráda, že film není zbytečně přiklášlován sladkou a srdcervoucí hudbou, o to silnější je můj požitek z něj. Mo'Nique si toho Oskara právem zasloužila, její výkon je zcela ohromující a perfektně provedený. A navíc je tak úžasný pocit, že jsem idelál ženy, jakou Precious vždycky chtěla být. =D

Přenašeči (2009)

Spíš tak 3,5, ale nechtěla bych tak dopadnout.

Přicházím s deštěm (2009)

Teda to byl děsně ujetý film (já snad budu muset navštívit cvokaře)... Ale dokonce jsem se při sledování i zasmála, a to když Josh Hartnett běhá po městě ve vyblitě růžovém triku a pak ještě i růžové košili. =D

Seriózní muž (2009)

Co mělo sakra znamenat to intro na začátku, kde mluvili tou podivnou německo-ruskou hapmatilkou? A taky by mě docela zajmalo, kde přišli na to, že tohle je komedie. První polovina filmu WTF, brutální nuda, nuda, vtípek, nuda..... Druhá polovina židovsko-právnické kecy, kterým jsem nerozuměla ani v češtině ani v angličtině, u snových sekvencí následovalo WTF a pak už jen nuda, nuda, bar micva, nuda, další WTF, pak jůůů to vypadá zajímavě, konec. Mazel tov!