K zemi hleď! (2021)

Jestli tohle byla jedna z lepších komedií poslední doby, jak se všude píše, tak se holt musím smířit s tím, že nemám smysl pro humor. Z filmu jsou cítit peníze, drazí a dobří herci, dobré triky, zajímavý scénář upozorňující na některé aktuální problémy světa ..ale nezasmál jsem se ani jednou.

Eternals (2021)

Nevadí mi, že to celé jde trochu jiným směrem, než jak se aktuálně u komiksovek očekává. Vadí mi, že tohle prostě není dobrý film, který by uměl vtáhnout do děje. Celé se to trochu utrhlo ze řetězu v souvislosti s příběhem a celým universem, kde už si nikdo nemůže ani uplivnout aniž by neflusnul na nějakého nového superhrdinu nebo jinou potvoru. To vše bohužel na úkor hloubky jednotlivých postav. Je jich prostě moc a začínají mi být fuk.  Bylo to dlouhý a nudný.

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Dle mého jeden z nejpřeceňovanějších filmů. Nikdy nepochopím, jak tohle rádoby umění mohlo vyfouknout oskarovou sošku filmu Zachraňte vojína Ryana. To byl ten okamžik, kdy u mě oskaři ztratili váhu. Čas ukázal kvality - dnes si na žádnou pasáž z filmu nevzpomenu, když jej nedávno dávali v tv, ani jsem u něj nevydržel.

Čas (2021) odpad!

Jsou filmy, které jsou špatné a nudí vás. A pak jsou filmy jako je tento, které jsou tak pitomé a špatně natočené, že vás jejich sledování až naštve. Nevím, jestli jsem kdy viděl větší slátaninu..

Bláznivý Petříček (1965)

Takovou slátaninu jsem už dlouho neviděl. Je to ten případ, kdy si člověk říká, že je debil buď on sám, nebo byl debil ten, co to vytvořil. Vzhledem k tomu, že hodnocení filmu je v červených číslech se zřejmě musím smířit s tím, že ten debil jsem já. Nevadí mi to. Tenhle druh "umění" jde úplně mimo mě.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Nesmyslná slátanina, u níž nelze přemýšlet nad dějem. Divákovi musí stačit, že je to velkolepý a barevný. Nedokázal jsem to dokoukat.

Selhání vyloučeno (1964)

No dopr ..důkaz toho, jak napínavé a kvalitní filmy vznikaly. Ryzí filmařina. Po pomalejším rozjezdu film odsýpá a po jeho skončení zřejmě budete mít spadlou čelist a brouka v hlavě ...přesně jak to má být.

Godzilla vs. Kong (2021)

Docela zklamání. Záběry na monstra jsou na filmu to nejlepší, jinak se ale jedná o jednu velkou slátanino a film nedrží moc pohromadě. Trailer z toho vytěžil maximum. Skull island zůstává nepřekonán.