Superduel: Bitva o Hrad (2023) (pořad)

Krásná ukázka, jak by se pořad tohoto typu neměl dělat. Dramatická hudba, zaujatí diváci i moderátoři, nadbytečná snaha o dramatičnost.. Prima moderování předvolebních schůzek druhého kola zvládla zřejmě nejhůř.

Bestie (2022)

Na ten konec, který už byl naivní a hloupý až příliš, to bylo docela pěkné. Dlouhé záběry beze střihu dokážou vtáhnout diváka prostě víc. Příjemná jednoduchá oddechová jednohubka.

Muži, kteří prodali mistrovství světa (2021) (seriál)

Tak zajímavé téma by si zasloužilo lepší zpracování, zvlášť když se tvůrcům podařilo nashromáždit tolik informací a videomateriálu.

Clerks III (2022)

Tady to težce nevyšlo - humor špatně, příběh špatně, atmosféra špatně ..oblíbená filmová série tak končí (doufejme) dílem, který se vyplatí spíše vynechat.

Drive My Car (2021)

Vydržel jsem polovinu filmu. Tedy ne málo - hodinu a půl. Pak už jsem zrychleně posouval jen abych zjistil, jestli je na konci nějaká pointa a jestli i zbytek filmu bude tak slabý, jako jeho první část. Byl. Vleklá nuda.

Pán prstenů: Prsteny moci - Udûn (2022) (epizoda)

Dějově se to konečně hýbe výrazněji kupředu, z hlediska napětí a atmosféry mělo jít o vrchol toho, co nám zatím bylo představeno. Ale řemeslně se jedná zatím o nejhůře zvládnutý díl. Nechápu, proč režii svěří stárnoucí kikině, která za celý život nic slušnýho nenatočila a která si myslí, že když třetina záběrů bude zpomaleně, tak to přidá na epičnosti.

Řím (2005) (seriál)

Takhle se učí historie! Sice je v tom příběhu pár nesmyslů a scénáristických berliček, ale určitě ne víc než v učebnicích dějepisu. 9/10

Samaritán (2022)

Po všech stránkách průměrný film. Škoda.

Bullet Train (2022)

Docela zklamání. Tolik hvězd, velký rozpočet.. všechno hodně na efekt, zpomalovačky ..ale celkem nuda, nějak mě to minulo. 6/10

Poslední závod (2022)

Filmařům hrál do karet velmi silný a lidský příběh, ale využili jej citlivě a s vkusem. Vznikl tak jeden z mála kvalitních českých snímků, který snese i mezinárodní srovnání. Hercům a tvůrcům není co vytknout. Pan Emerich Rath byla neskutečná osobnost a způsob, jakým se k němu země zachovala zůstane navždy skvrnou naší historie. 9/10