Princ a Večernice (1978)

Vladimír Menšík v roli starostlivého otce a krále, František Filipovský jako jeho kašpárek a Libuška Šafránková jako princezna - k tomu není co dodat.

Po čem ženy touží (2000)

Mel Gibson a Helen Hunt vytvořili báječnou dvojici v tomto jedinečném snímku.

Osudový dotek (2004)

Film si zahrává s věčně diskutovanou otázkou, zda se dá změnit minulost - a jaký by to mělo dopad na přítomnost a budoucnost. Obsazení hlavních rolí je vybráno trefně a film má spád.

O statečném kováři (1983)

Klasická pohádka o dobru a zlu, o lásce, chamtivosti, lenosti a touze po bohatství.

Sejmi je všechny (2007)

V tomto filmu by byl každý bezdomovec milionářem, kdyby posbíral všechny nábojnice a prodal ve sběrně. Jinak je to docela ucházející akčňárna.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Značný propad proti jedničce. Jinak je Neuvěřitelný Hulk přesně tím, co se očekává od komixáku. A samozřejmě nesmíme zapomenout na otevřená zadní vrátka pro pokračování.

21 gramů (2003)

Film je pro mě složen netradiční skládačkou postupně odhalující příčiny a následky. Na začátku to vypadalo jako nějaká šílenost, ale postupem děje se začal rýsovat životní příběh plný zvratů a překvapení, který mě docela dostal.

Agent 117 (2006)

Ač to má být komedie, parodie nebo něco mezi tím, moc zábavné mi to nepřišlo. Několik vtipných momentů by se našlo, ale jinak je to odvar.

Clementine (2004) odpad!

Seagale, Seagale, jsem tvůj fanda, ale tuhle roli jsi opravdu neměl brát. To je fakt bída