Theker

Jaroslav Balla

okres Nitra
??--??

• 6.7.2009  11:24

Tak hviezdička navyše pre ten megaorgazmus pod palmou.... inak ako vždy pri týchto filmíkoch sa jednalo o totálnu kravinu.

• 2.7.2009  23:11
    Ktosi je za dverami (TV pořad) (1978)

Absolútna TV klasika.... Intelektuálni šašovia, ktorý patria k mojim najobľúbenejším.... vrelo odporúčam pozrieť aj ich Jožka Púčika (1983).... a nielen to!

• 29.6.2009  16:26
    Sex a Lucía (2001)

Úžasné! Príbeh s veľkým P ...a nieje to péčko. Premyslenosť a precízne spracovanie dýcha z každej scény, spletenec osudov, aký som dávno nevidel.... . oplatí sa pozrieť si tento film.

• 28.6.2009  10:54

Dokument o jednej (ne)obyčajnej cigánskej osade. Oplatí sa vidieť.

• 26.6.2009  12:51
    Acapulco HEAT (TV seriál) (1993)

Pche, ževraj sto-deväťdesiaty-tretí najhorší seriál?? No a? Ked som bol malý a ešte základnou "školoupovinný" tak som sledovával každú jednu časť... tiež spolu s "Konečne zvoní" ... Takže 3 hviezdičky čistej nostalgie a spomienok na letné dopoludnia pred bedňou.

• 16.6.2009  01:26

Od zaciatku az do konca 100%. Lutujem, ze som to nevychutnal v kine.

• 10.6.2009  16:51

Hm... Zona A má jednu pesničku, ktorá prezrádza pointu tohto nudného /i keď dobre zahraného/ filmu. Názov tej pesničky je: "Mám zostať?" a kto film nevidel a nechce zažiť nudu, tak nech si ju vypočuje a ušetrí tak svoj čas. 3 hviezdičky si zaslúži hlavne zobrazenie 50tich rokov minulého storočia. Inak, ako som už napísal, nuda.

• 1.6.2009  20:36
    Chuť leta (TV film) (2009)

to by som chcel vediet odkial páni Teddynew a Poirotek zobrali svoje hodnotenia, ked sa film ešte ani poriadne nezačal (je 20:35)... alebo mali páni nejakú svoju predpremiéru??

• 1.6.2009  18:52

"Jo, když si tenkrát první holka svlíkla kalhotky a hodila je na pódium, bylo to kvuli klukovi, kterej spíval blues a když to pak začali delat bílí holky říkalo se tomu rokenroll a zástupy mladých lidi začali delat muziku, která změnila svět...."

• 1.6.2009  12:25

Nudné... neskutočne nudné... nebyť tých sexuálnych scén, tak by to vyšlo na 20 minútovú nič nehovoriacu pakáž. Inak mi to príde ako vykradnutá... ehm.. nie.... povedzme že: inak vzaná Paprika (Brass). Inak, ako tvrdím - nuda! P.S.: a možno to všetko má na vine ten obsah, v ktorom je vlastne opísaný celý dej, takže vás už nič neprekvapí.....

• 27.5.2009  20:33
    Doktorka Quinnová (TV seriál) (1993)

Keď som bol menší a mladší, tak som na to čumel... dnes už ani neviem prečo, no z nostalgie dávam 3*

• 26.5.2009  21:39
    Fontána (2006)

....už som sa o tom zamýšľal a vyšlo mi niečo úplne iné.

• 26.5.2009  16:24
    MEDZI 4 - 5, 6 (TV film) (2008)

O niekom, ktorý toho pre slovenskú kinematografiu spravil dosť.

• 20.5.2009  23:14

Toto nieje len "naivná" vidiecka komédia. Toto je film o patriotizme.... Gart Hill hora - teda vlastne už znovu kopec - je totiž skutočná a skutočný je aj tento príbeh. 4*

• 17.5.2009  18:26

Jeden z klasických westernov, navyše natočených na základe skutočných udalostí zo skvelým Kirkom Douglasom. Jednoznačne 4*

• 16.5.2009  17:33
    Sirény (1993)

Pekné, erotické a chvíľami aj vtipné :) Hugh a Tara boli do tohto filmu vybraný skvele. Atmosféra prvej polovice 20. stor. je tiež na jednotku. ..a ešte k tej erotike... hm... ktovie, ako by vyzeral tento film, keby sa ho podujal natočiť taký Tinto Brass? :))

• 4.5.2009  14:22

Posledná verzia jedného z najkontroverznejších dokumentov o najkontroverznejšej udalosti po roku 2000 - o 11. septembri 2001. Film je kompletne prerobený a myslím, že autor počíta s tým, že divák zhliadol najprv predchádzajúcu 2nd edition a ja to tiež odporúčam. Teroristický útok na svetové obchodné centrum v NY a americké ministerstvo obrany Pentagon sa stali najdiskutovanejšími témami po roku 2000 a zároveň aj naviac utajovanými, resp. zamlčiavaními z pohľadu mainstreamových médií...

• 14.4.2009  23:48

Štvorhodinový maratón, ktorý som prednedávnom absolvoval bol jeden z mojich najúchvatnejších výletov medzi filmovú klasiku. Sergio Leone, ktorý vlastne pre tento film skonal, nezomrel nadarmo. Tu sa nedá veľa písať, toto dielo sa musí vidieť.

• 13.4.2009  13:35
    Český sen (2004)

A nájde sa ešte niekto kto tvrdí, že postsocialistické štáty nezasiahol konzum??? :)) Jeden z najlepších pomiléniových dokumentov.

• 18.3.2009  18:03
    London (2005)

Tak tento filmík ma presvedčil že Jason Statham nieje len nejaký zakakaný crank.

• 18.3.2009  17:55
    Muzika (2007)

Dobrý slovenský film som už dlho nevidel a aj z muziky som mal menšie obavy, ale tie pominuli už po pár minútach. Skvelá zábava, dobrý príbeh a herecké výkony. 9/10.

• 4.3.2009  01:10
    MacGyver (TV seriál) (1985)

Čistá nostalgia, spomienky na detstvo... švajčiarsky nožík... a R.D. Anderson.

• 4.3.2009  00:40

:) no ja neviem, ale už vtedy existovali kondómy????

• 4.3.2009  00:38

Dve pasáže z filmu, ktoré definitívne rozhodli o mojom hodnotení: Nočná prestrelka v meste a ....poprava. Bez milosti, bez emócií ale zároveň až zdrvujúco emotívne. Film, ktorý netúži po striebornom plátne, no "len" v TV je ho škoda.

• 27.2.2009  17:48

Aj keď HIp-Hop nemusím, tak v tejto "oddychovke" mi neprekáža. L.A. či vlastne Los Santos? Áno, aj vďaka atmosfére GTA: San Andreas som do toho šiel.

• 20.2.2009  15:36

Futbalové chuligánstvo - posilovňa - prachy - drogy - kurvy a nepredstaviteľná krutosť s ktorou si budujú rešpekt. Rešpekt z ktorého im nakoniec zostane paranoja na celý zvyšok života. Rise of the Footsoldier nieje len o Anglicku. To isté sa odohrávalo (a odohráva) aj u nás. Ak chcete vidieť ako si "užívajú život" európsky hrubokrkí zabudnite na kmotra a pozrite si tento snímok. Film má zo začiatku až pekelné tempo. Tvorcovia nás neušanujú od žalúdok zdvíhajúcich scén, pretože tie sú v tomto prípade asi najviac vypovedajúce. Len pre silné žalúdky! 9/10.

• 19.2.2009  20:55
    Svět na kolejích (TV pořad) (2005)

Vždy keď narazím na ČT na nejaký "úzkoprofilový" projekt, tak sa vduchu spýtam prečo nejde obdobnou cestou aj STV... no potom vždy musím len sucho skonštatovať, že "to preto, lebo na slovensku v súčasnosti neexistuje verejnoprávna TV."

• 1.2.2009  22:45
    Bathory (2008)

Prvý dojem: príliš dlhé a nudné. Druhý dojem: na tie naše pomery celkom slušný film. Tretí dojem: Hlavná predstaviteľka je veľmi sympatická... a ešte.. neodpustím si to, ale prvé čo ma napadlo je, že "Meno ruže" bolo trošku vykradnuté (dvaja mnísi, z ktorých jeden rozpráva tento príbeh...). A plus ešte mi tam doslova vadila tá miestami až vtieravá "jakubiskovskosť". Proste natočené je to dobre, no keby sa odtiaľ vyhodili perinbabovské-jakubiskovské scény a do filmu by sa zahryzol ďalší režisér mohlo to byť lepšie. No to by už nebol náš Jakubisko a asi ani Deana by si na svoje neprišla. Celkové hodnotenie 6/10

• 22.1.2009  20:35
    96 hodin (2008)

Excelentné. Pre dobrý akčňák si musíme proste zájsť do Európy.

• 18.1.2009  21:37

Dobrý. Film o určitej skupine ľudí - o železničiaroch, vďaka čomu som asi polovicu dialógov nerozumel, no i tak som sa pobavil.