Ajťáci (2006) (seriál)

Made in England. Anglický humor má u mňa vyhradené miesto. Ajťáci majú u mňa vyhradené miesto... Ale radšej nedám googleu vyhľadať "google" :)

Fontána (2006)

....už som sa o tom zamýšľal a vyšlo mi niečo úplne iné.

Hluboko v gangu (2006)

Aj keď HIp-Hop nemusím, tak v tejto "oddychovke" mi neprekáža. L.A. či vlastne Los Santos? Áno, aj vďaka atmosfére GTA: San Andreas som do toho šiel.

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska (2006) (seriál)

Krv tuhnúca v žilách, fotodokumentácia, ktorú je ťažko zobraziť bez cenzúry, dychberúce profily vrahov z úst ostrieľaných psychológov či vyšetrovateľov, čierne ovce národa v celej svojej nechutnosti, hlas Tomáša Maštalíra plus neskorá nočná hodina a bedna zapnutá na estévečke.... o pokojný spánok som sa pripravoval pravidelne a nenútene. Jeden z najlepšie spracovaných slovenských dokumentov. Škoda, že hviezdami večera, vlastne noci boli tie čierne ovce národa....

Super náhradník (2006)

Tento film sa hodí presne na nedeľný obed, kedy má byť telka vypnutá, aby mal človek pokoj od týchto čím ďalej tým viac trápnych amerických teenage komédií. Tu už nepomôže ani Shakespeare.

Susedia (2006) (seriál)

Zo začiatku sa to dalo, ale potom ma to už nebavilo... neviem ale možno aj preto, že som pointu poznal pomaly už pri úvodnej zvučke :)

Údolí Divokých růží (2006) (seriál)

Pozeral som len jednu časť a len preto, že som bol v nemocnici a zabil som tak aspoň trošku času. Inak film zapadá tam, kde ostatné romantické snímky, teda presne do...

Zastav a nepřežiješ (2006)

Skvelá romantická komédia. Trošku akcie trošku lásky a hlavne veľa humoru. Dávno som sa tak nepobavil. P.S.: naozaj hodnotím Crank.