• Pohádka

Univerzální uklízečka (2005)

Mám ráda anglické komedie a tahle je prostě poklad. Maggie Smith zde exceluje, je krásná, je roztomilá je prostě naprosto úžasná. Upřímně můžu říci, že bych ji odpustila vše co by provedla okamžitě a bez rozmýšlení. Černý humor, milé prostředí anglické vesničky a výborné herecké obsazení - to vše je správná kombinace pro komedii, která nezapadne "do regálu" mezi ostatní.

V moci ďábla (2005)

Nevím, jsem ve váhání, tři či čtyři? Bylo to jako na houpačce, chvílemi jsem zadržovala dech, chvílemi jsem tak nějak hledala pocity, které bych z toho filmu mít měla. Film jenž se opírá o skutečné události by mě měl ale zasáhnout více - hlavně v případě, kdy se má jednat o takovéto ožehavé téma.

Ztroskotaná láska (2005)

Středeční nuda a k tomu večer, jít někam nemá cenu, brzy ráno vstávám. A tak jsem já pitomá pustila naši tolik "milovanou" komerční TV, kde zrovna dávali tohle něco. No vydržela jsem do první reklamy, čili asi patnáct minut. Tak asi tolik jsem ochotna zdělit.

100% blond (2005) odpad!

No to byla ale shitovina. To snad ani nemůže být pravda. Carmen Electra mi zde byla docela sympatická, ale ani ona tuhle ohavnost nemůže zachránit. Soubor odporností, s naprostou tupostí prostě nemůže být ani brán za film. Je to spíše důkaz toho, že určití lidé by se zásadně měli vyhýbat jakémukoliv nápadu zpracovávat cokoli a ještě to pouštět do éteru.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Kdybych při sledování neměla pocit, že jsem už vyrostla na takovéto úleťárny, určo bych hvězdiček dala více. Bylo to veselé, příjemné a Jackie jako obvykle roztomilý. Jen bohužel ten pocit ve mě přetrvává ještě teď. Hold už jsem zřejmě asi náročnější.

Eurotrip (2004)

No ale, že takhle odpudivě si vykreslí pro neznalce Bratislavu by mě teda nenapadlo.

Hříšný tanec 2 (2004)

já si prostě nemůžu pomoci. Klasický příběh zasazený do neklasického prostředí, tedy alespoň pro mě. Jeho velké mínus? Největší mínus prostě vidím v tom, že jej tvůrci vůbec pojmenovali Hříšný tanec. Ano hudba se do této doby nehodí - neboť taková Christina určo za kubánské revoluce nebyla na světě - ale co, rytmem se tam hodila. No beru v potaz, že je to vlastně filmíček pro dívky pubertálního věku, které prostě mají slaďáky rády - a já ač nejsem puberťák si prostě tyto slaďáky někdy velmi ráda skouknu. Prostě proto 4*

Jeden den v New Yorku (2004)

No s holkama Olsenovýma už jsem nějaké zkušenosti měla, takže se koukat s mou neteři na jejich další dílko se mi ani nechtělo a tím více mě překvapilo, že jsem se bavila. Mělo to příběh, spád i vtip. Možná, že za pár let budeme překvapeni ještě více.

Moderní Popelka (2004)

Myslím, tedy jsem přímo přesvědčená, že pohádky mají zůstat pohádkami a né z toho splétat tyhle paskvily.

Protivný sprostý holky (2004)

Když si zpětně připomenu jiné teenage komedie - musím své hodnocení zvýšit, je to klasický průměr, ale oproti jiným neurazí.