• Pohádka

Zloději paměti (2004)

Film se mi líbit, seděla jsem zabořená do svého křesla a tiše koukala, jak to všechno dopadne, ale ke konci jsem se rychle probrala - mimozemšťani? To snad ne, ale přeci jenom dávám 4* za ten dobrý pocit, než se to zvrtlo.

Zloděj životů (2004)

Jáááj tak to bylo hodně špatné......Chytrá a naprosto geniální Angelina samozřejmě roztáhne nohy prvnímu, kdo jí přijde jen aspoň trochu milý. Vyšetřovací metody u kterých jsem kroutila hlavou, a jak jsem většinou hodně "jednoduchá" a nenechám se tlačit do toho, že vraha uhádnu na první pohled, tady ten první pohled byl sakra rychlý. Vše bych ještě možná skousla a řekla bych si ... hm tak takový průměr no, ale ten závěr no to teda, tohle mi rozum nebere.

Co ta holka chce (2003)

Co ta holka chce? Či ja viem? Nudné to je, okoukané taky, ale když ten Colin je tak sladký.....

Čert ví proč (2003)

Nevím, né že by zde bylo něco špatně, jen mě to nějak nezaujalo - z celé pohádky si pamatuji jen Pavla Lišku a jeho hlášku - Anička kozí nožička a tím to hasne a to jaksi na plný počet nestačí.

Drž hubu! (2003)

Nářez!!! Ale výborný!!!

Jindřich VIII. (2003) (TV film)

Nespravedlnost, vášeň, krutost, láska, nenávist, ctnost. Bylo to šílené a kruté, ale tak to opravdu bylo. Krásně propracované dílo o životě a choutcích Jindřicha VIII, který aby dosáhl svého nešel dál, než rovnou založit novou církev aby se zbavil jedné a mohl mít jinou. Šílené ale strhující.

Kašlu na lásku (2003)

Ústřední dvojice je roztomilá, ovšem podivným způsobem možná až moc. Kostýmy úžasné, ale čekala jsem víc, ani nevím kde, ale přistihla jsem se, jak si říkám, hmmm tady tototo to bych nedělala tady toto bych předělala, tady je nudáá....Kvalitní průměr to rozhodně je, ale od Renée jsem prostě čekala víc.

Láska nebeská (2003)

Krásné, milé, příjemné, hladící po duši. Vtip zde nikomu není nucen, ale prostě tak nějak logicky vyplývá. Slastný to zážitek.

Mezi námi děvčaty (2003)

Úplnou náhodou jsem po dlouhé době narazila na film, kde ztvárňuje jednu z hlavních rolí Lindsay Lohan. Jelikož si na tuto sympaťandu pamatuji hlavně z rodinného skvostu Past na rodiče, byla jsem hodně zvědavá na to, jak se vyloupla - a verdikt? Opravdu kvalitní komedie. Jamie Lee Curtis jako puberťačka, která se stará o své pacienty s narušenou psychikou a její klasické "jaké máte pocity?" byla naprosto jednička, no a když to rozbalila na baskytaru byla naprosto nepřekonatelná. Lindsay zase jako matka,která své "kamarádky" ujišťuje, že tělesné styky nejsou nic pro ni je k zulíbání. Do toho všeho dědeček, který se děsí zemětřesení tak, že při každém menším náznaku vybíhá kdo ví kam, roztomile protivný mladší bratr je prostě skvělý recept jak si přivodit dobrou náladu. Smála jsem se, až se mě bolela bránice, trošku jsem se i dojmula a to je prostě vše co má zdařilé dílko mít. "VYPADÁM JAKO STRÁŽCE HROBKY!!!!!!!!" :-D

Pátek čtrnáctého (2003) (TV film)

Výborné drama. Mělo to sílu a spád. S Janem Dolanským jsem viděla jen chvíli po sobě perníkovou věž a právě pátek čtrnáctého - a říkala jsem si, šmankote to je nepříjemný chlap. Ale musím to vzít zpět, je to opravdu výborný herec, svým postavám dává na stoprocent vše co potřebují k oživení.