• Pohádka

Samotář v Seattlu (1993)

Láska přes internet, to sice není, ale má to hloubku a to je důležité.

Bouřlivé výšiny (1992)

Výprava skvělá, Ralph Fiennes uhrančivý, no asi nikdy nepřijdu Emiliiny verze na romantiku na chuť.

Doktor z hor (1992) (seriál)

Pamatuji si překrásnou přírodu a postavu Konráda - tahle postavička mě bavila.

Odpadlík (1992) (seriál)

Pamatuji si, že jsem se koukala, ne na všechny díly ale podstatnou část jsem viděla. Čím jsem byla starší tím víc mě ten "mamlas" pardón Lamas štval, takže teď už bych při vzpomínce možná dala maximálně snad jen půl hvězdičky, kdyby to šlo, ale za toho indiána bych možná přemýšlela mezi jednou - dvěma. Takže průměr =1*

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Já si prostě nemůžu pomoct, ale méně * by byl hřích. Když jsem to kdysi dávno viděla poprvé, smála jsem se od začátku až do konce. Teď už se spíše usměji, ale dívám se pořád - snad je to tím, že už to jaksi k těm Vánočním svátkům patří a aspoň tehdy nenadáváme, že vše pořád dávají dokola, ale z toho dokola si sami vybíráme pořád to samé - snad ze sentimentality, či právě proto, že jsou ty Vánoce.

Sestra v akci (1992)

Ty babičky byly výborné a nápad se zpívajícími jeptiškami? Mě se to líbilo a líbí se mi stále. Whoopi je dokonalá, svými vtípky nepřekonatelná, Maggie je elegantní i v neforemném šatu a zpracování písní je minimálně lahodící uchu.

Světýlka z blat (1992) (TV film)

Tu pohádku mám ráda a ráda na ní koukám pořád dokola...............Možná je to tím prostředím, roztomilou Kuklovou ......... obrovské kouzlo má i rozhodně David Prachař.

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

Slušná detektivka s příjemnými herci. Nechybělo tomu nic, krásné prostředí, vtip, napětí a věčně rozevlátá košila Roba Stewarta.... Určitě patří mezi ty lepší seriály komerčních kanálů.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Nemám co říct....prostě skvost. Příjemně mrazivé, kvalitně zahrané a děj se opravdu luxusně splétá a proplétá až mi to hlavu motá a já nemohu odtrhnout oči....Jak je možné, že jsem se k tomu dostala až teď? Hmmmm, záhada

Sám doma (1990)

Kevin je roztomilý rošťák zato jeho starší bratr Buzz je na zabití a minimálně jednou by potřeboval pořádnou ránu pěstí přímo mezi oči. Když však ta jeho ne/povedená rodinka odjede a na Kevina zapomenou, tehdy začíná ta pořádná Vánoční zábava.