Chuť znovu žít (2012)

Hollywood je vážně v krizi, když i takový herec jako je Morgan Freeman je nucen brát takovéto tuctové a klišoidní scénáře.

Terapie láskou (2012)

Cože? Film roku (dle některých)? 8 nominací na Oscara? Nelogické chování hlavní postavy, která trpí psychickou nemocí, bych ještě dokázal akceptovat, ale proč se nelogicky a hloupě musí chovat všechny postavy ve filmu? Ja jsem se tedy nebavil ani na chvilku.

Práskač (2013)

Nechápu to. Buďto Johnson pouze přicmrndává v akčních velkofilmech jako Rychle a zběsile, nebo hraje v podobných nízkonákladových akčňácích s jednou akční scénou jako je Práskač? Kdy konečně dostane hlavní roli v nadupaným letním blockbusteru?

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Je tam hodně dobrých herců, hodně dobrých hlášek, poměrně dobrý vizuál, výborná hudba. Na druhé straně však šablonovitý scénář bez koulí a režisér, co pozbyl koule hned po svém prvím úspěšném filmu. Výsledek tak připomíná průměrně chutnající dort, na němž jsou tu a tam rozmístěny marcipánové ozdoby, jež však dort jako celek po chuťové stránce nezachrání. Kariéra Rubena Fleischera začíná dost nemile připomínat kariéru jiného packala a dřívé nadějné mladé krve Hollywoodu - M. Nighta Schyamalana.

Poslední chlap (2011) (seriál)

„Nevstoupíš dvakrát do téže řeky“. Někdy to ale nevadí, zvláště když je koncept stále svěží a zábavný. Návrat k osvědčenému a určitou sázku na jistotu tak v tomto případě hodnotím kladně a s pobaveným úsměvem na tváři. Go, Mike Baxter, go!

Zabiják Joe (2011)

Asi jsem viděl jiný film než zdejší elita. Jednoznačně zklamání roku a typ filmu, jehož existenci nikdy nepochopím.

Mrtví a neklidní (2013)

Neřekl bych, že zombie romanťárna může fungovat, zvlášť když pětkrát nefungovala ta upírskovlkodlačí. Ale světe div se, ona funguje a ne jen to, ona také baví, dojímá i rozesmívá. Prostě vše, čeho si od dobrého filmu žádám.

The Trip (2002)

Úplně vidím, jak se původní scénář producentovi nezamlouval kvůli tomu, že byl příliš vážný. A tak jej dal do rukou nějakému mladému snaživci, aby připsal vtipné scény. A tak přibyly komické postavičky, jako je matka hlavního hrdiny, vykroucený kamarád, apod. To však bohužel filmu nepřidává na zajímavosti, ale spíš na trapnosti. Výsledek je pak hodně nesourodý.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Kvůli potitulkovém příslibu pro sedmý díl (ano, Statham) má šestý díl smysl vidět. Bohužel už nikoliv kvůli čemukoliv jinému.