Zrození šampióna (2009)

Od začátku do konce jeden se jede na happy-end a člověk takové filmy potřebuje! Mě hodně potěšil.

Apokalypsa (1979)

Viděna redux verze. Hodně syrová a realistická záležitost, kterou zpomaluje délka a některé vlastně úplně nesedící scény. Herci jsou výborní a škoda, že se Brandona dočkáme až na pár závěrečných minutách, protože jeho monology a scény jsou nejsilnější.

Superbad (2007)

McLovin je jen jeden.

Vrána (1994)

Temný, depresivní a jeden z nejsilnějších filmových zážitků.

Kuky se vrací (2010)

Ukončení mělo přijít dříve, to zakomponování bezdomovce do filmu vůbec nesedí a je to obrovská slabina filmu.

Requiem za sen (2000)

Dlouho jsem se na snímek připravoval, čekal na vhodnou chvíli kdy si pustit tohle depresivum, ale po shlednuti se deprese nedostavily. Film je to skvělý a brilantní, tripové stavy a vizualy naprosto dokonalé.

Čínská čtvrť (1974)

Výborné dílo do konce nepostrádající atmosféru. Některé postavy sice dost nevyužity a věci nepropojené, ale holt je to Chinatown ...

Kick-Ass (2010)

Natřískané břitkým humorem, parádními hláškami a zahranými postavami, tak dobře, jak už jsem dlouho neviděl.

Souboj Titánů (2010)

Pokud by člověk chtěl srovnávat s originálem, vyhoupne se tak max na 2 hvězdičky. Ale brát film jaký je, užít si akci, zasmát se při dialozích a podívat se na pěkné příšery, není problém si hvězdičku přidat. Pořád je to mnohem víc shlédnutelné než třetí Mumie.