Angel-A (2005)

Nuda, nuda, nuda ... oproti tomuto je Besson s ostatníma filmy na výši.

Seriózní muž (2009)

Může mi někdo vlastně říct o čem to bylo? Od Coenu jsem čekal nějaký film s dobrou atmosférou, když ten námět nezněl špatně, ale v podstatě jsou to jen obrazy o ničem, které nic spojuje jen ubohá hlavní postava.

Ip Man (2008)

Radost pohledět na každý Čínsky nebo Japonský film plný bojového umění, když mi s choreografie přecházely oči a vychutnával jsem si každou ránu.

Box (2009)

Kelly nabízí jen otázky a nápovědy, ale sám není schopen zodpovědět nebo diváka dovest k řešení. Atmosféricky výborný, ale zatím nejslabší

Julie a Julia (2009)

Pořídit nebo nepořídit si knihu? ... ubíjí to délka.

Lítám v tom (2009)

Zpočátku se film nese v lehkém oparu komedie a takové příjemné podívané aby ke konci zvážněl a dokázal skvěle podat témata života. Clooneymu tato role bezvadně sedla, jeho ztrápené očí a charizmatický úsměv, dokáží postavu vyprofilovat zrovna tak, jak film plyne.

Vyfič! (2009)

Drew si uměla dobře vybrat látku a dobře jí poddat. Hudba, herci a "rollovana" byla parádní... občas mi to připomenulo Rockyho

Fantastický pan Lišák (2009)

Lahoda!!! Výborně jsem se bavil a film považuju za nej animák 2009. Protikladný film, který si o hodně více užijí dospělí diváci, a který se nebojí kašlat na úspěch a spíše je točený s obrovskou radostí!

Planeta 51 (2009)

Ufounská padesátá jsou k popukání!