Noc hrůzy (2011)

Čistých 70% ... je to dostatečně zábavné a napínavé se skvělým finále, ale nevtáhne to úplně do sebe.

Ocelová pěst (2011)

Plná dávka emocí a těch správných filmových kliše, aby to ve výsledku fungovalo více než dobře. Nikde to netlačí moc na pilu, prostě se to snaží být jen pohodovým rodiným filmem a upřímně: tak dobrý rodinný film jsem už dlouho neviděl. Zápasy jsou suprové, emocionální okamžiky doopravdy hrají na city a celé se to nese v té správné naladě, která vám vykouzlí úsměv. Silných 90%

Tintinova dobrodružství (2011)

70%. Spielberg se snaží kouzlit s kamerou, Williams je ve své nejlepší formě a spád to má od začátku do konce ... jenže. Je to sugestivně strašně dlouhé a chybí tomu emoce (doopravdy jsem se o nikoho nebál, nikomu nefandil a spíš pozoroval jak skvěle to vypadá a jakou dokonalou kameru to má).

Pelíšky (1999)

Nejlepší česká komedie! Dělaný film na vánoční pohodu.

Super 8 (2011)

Začátek, kdy děcka natáčejí film a žijí svoje životy ja naprosto super se skvělou atmosférou. Problémy nastávají při půlce filmu, kdy film jak kdyby ztrácí tempo a až vyvrcholení dokáže opět v táhnout. PS: Giacchino složil spíše zapomenutou hudbu, coč je škoda, protože silný motiv filmu chybí.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Výborny Carell a ještě lepší Gosling! První půlka, kde se Carell rozjiždí je vtipná, úderná a prostě skvělá. Zato srdce ryvné finále je spíše k smíchu, než aby se mu dalo dostatečně věřit.

Tři mušketýři (2011)

Anderson opět předvedl, že je dobrý na béčkovou akci, dokáže dát filmu rytmus a rychle to odsípá. Doma, ale musí být strašný podpantoflák, protože za tak otřesný výkon, by Millu vyhodil kdejaký režisér. Naproti tomu všechny mužské postavy jsou skvěle a vtipně zahrány (hlavně Bloom září). Být trochu více akce a někdo jiný než Milla, jsou to jasne 4*, takhle jen 70%.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Akčnější a rychlejší než jednička. Líbilo se mi prohloubení hlavní postavy a i když je příběhu po skromnu, pro mě měl větší hloubku než v prvním díle. Inner peace!

Splice (2009)

Hodně úchylné, ale s povedenou atmosférou. Jen ten akční konec byl mimo celé vyznění filmu.

Drive (2011)

Napodruhé musím dát plný počet. Atmosférický, pomalý film, který se dokáže v nečekaných momentech proměnit a ještě více pohltit.