Gattaca (1997)

Po 14 letech restu jsem se podíval a docela dobrý. Na max hodnocení to u mě samozrejmě není, nicméně spokojen.

Vyměřený čas (2011)

Lepší průměr tomu nemůžu dát. Na to abych se u toho natrásal, jako že by to byl bůhvíjakej film, to říct nemůžu. Zajímavá myšlenka, pěknej námět si vymyslel, ale tak nějak mi to nepřišlo normální. To co táhlo hlavního hrdinu a jeho pochody mi nějak nešly dohromady, ale zase na druhou stranu, kdyby z toho chtěl udělat popcorn s velkou pompou, tak tu bude klišé. Tahkle to byl pohodovej film, kterej ani nenadchne (především lokacema, kterejch bylo pomálu), ale ani nenasere. Bylo vidět, že se šetřilo. Ty lokace byly fakt strašný, motat se celej film kolem jednoho mostu a tý příšerný Los Angeles river, jak se říká té stoce je znát.

Ninja Assassin (2009)

Vyhozený peníze do kanálu, děsná sračka to byla. Že vůbec utratili peníze a ptám se sám sebe, kdo jsou ti lidi co utratili i za koupi DVD??? Hrozná slátatina, která nemá ani začátek ani konec a těch ninjů jakoby neubývalo. Je mi zle z filmů, kde jde 100 ninjů na jednoho, on je všechny zabije a přitom to ještě vypadá jako kdyby jich neubývalo, ba přibývalo.

Věc: Počátek (2011)

Prumer, nic nez prumer. Jedine plus za zaverecne titulky, to byla tresnicka na dortu. Na me moc rychle se vyvyjejici se monstrum, a tim to cele kazilo vysledek. Jinak bude mit talent pan rejza.

Schindlerův seznam (1993)

Co k tomu dodat. Film na mě čekal celých 18 let, než jsem se k němu dostal. Nebudu hodnotit vypovídající hodnotu doby která se tenkrát udála, není to v tomhle případě můj business. Hodnotím film jako takový. Na pět hvězd to nebylo, zase tak moc mě to u filmu nedrželo (tím nechci nijak podrývat ty skutečné události). Jde mi o to, že tady přesně nefunguje divákovo hodnocení a pávě na tento fakt jsem upozorňoval redakci ČSFD. Film je to krásný a dokonale vyrobený, po právem dostal ocenění, o tom žádná....Ale na druhou stranu, mohu se, nebo budu chtít se na něj někdy v budoucnu podívat...? ani náhodou! Je to přesně ten film na který se jednou podívám a už ho nikdy v životě nechci vidět znovu a to tohle hodnocení jaké je tady na ČSFD a třeba i IMDB neumožňuje lidem rozlišovat. Ja bych chtěl aby měl každý volbu jestli se mu film líbil v daný okamžik, ale už se na něj znovu nepodívá anebo film, který můžete ve svým VHS přehrávači točit furt kolem dokola. Takový druh filmu ja mám rád. Tenhle film je dobrej, ale zase ne tak dobrej, musíte mě omluvit

Dluh (2010)

V necem dobre, ale celkove nijake. Nic nez prumer coz na americkej remake jeste ujde.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Od skonceni LOST, coz je uz dlouho konecne poradne dobry serial. Skvely scenar, neskutecne dialogy, to musel psat borec jakeho svet nevidel. Perfektne natocene, jen tak dal...

Kovbojové a vetřelci (2011)

Sracicka bez naboje a jak uz tady napsali jini, je to odepsany. nema to s westernem nic spolecnyho a navic Caig hraje jako Bond, coz mi sem vubec nazapada. Klise s Fordem, kterej je na zacatku za drsnaka a postupem je nevzdavajicim hrdinou...je to srot

Colombiana (2011)

Zoe pecka, režie celkem ujde, ale příběh nic moc. Znova se jede známá písnička tisíckrát obehraná jen s jinými lidmi. Nic než průměr.