Den D (2008) (pořad)

Výborně, výborně. Něco takového jsem potřeboval, abych si ujasnil co je třeba dělat a udělat. Děkuji tímto tvůrcům.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Když jsem poprvé viděl tento film, tak se všem v kině zastavoval dech vzrušením. Neznám nic lepšího. Dokonalý skvost s úžasně vyjádřeným vzrušením. Zcela doporučuji, pět hvězd je optimální.

Skrytá identita (2006)

Jsem smutný. Takhle bídný a nedovedený film jsem již dlouho neviděl. Neštěstí. Kam se hrabe na Bouneovův případ? Jack Nicholson ve své nejhorší roli, v jaké jsem ho viděl. Vždyť vypadá jak děda, kterého by se nebál ani malý kluk. V komedii Lepší už to nebude obsáhl svůj vrchol. Tady klesá ostrou křivkou ke dnu. Škoda...

Hádej, kdo přijde na večeři (1967)

A tak jsem si uvědomil, že jsme všichni tak podobní. Snad přijde v pravdu skutečnost z roku 1966, kdy se zakazuje jakékoli ponižování nějakých ras. Jsme ještě tak mladí jako lidstvo. Doporučuji všem, přelomový a odvážný film.

Návrat (2003)

? ? ? Respekt ! ! ! Proč mi musel nechat na duči takovou skvrnu? Když vidím ted titulní obraz k filmu, chce se mi brečet. Nedokáži vyjádřit co se stalo. Mohl jsem jenom zůstat ležet a tupě zírat. Jsem mimo, jsem okouzlen, ležím na kolenách neschopen jediného slova... chci víc..co asi bylo v té schránce, co tam kopal? Proč byli ty závěrečné obrázky tak nádherné, jaké jsem ještě neviděl. Kde vzali tolik uměleckosti? Proč po tom umřel Andrej, a co na to říkala matka, jak se chovali dál....?? Odpoví mi někdo...tento film zanechal moc otázek. 5 hvězd mi zacloumalo srdcem...

Tibet volá po svobodě (2008)

Ke komentáři Igiho - tento člověk není hloupý. Musím říci, že pseudo humanistiká není až tak nesprávná, jak se zdá. Půjdeme-li do pravého významu slova, tak si lžeme. Lidé jsou zlí a patří to k nám. Jsme humanističtí tedka i ve válce. Protože jsme prostě Human. Otázky Tibetu a jeho střední cesta je otázkou budoucnosti a novýhc představitelů budoucí Čínské vláda. Existují dvě cesty. Asimilace, nebo osamostatnění. Já jsem pro osamostatnění. Ať žije Tibet a jeho svoboda...Sláva !!

Lepší už to nebude (1997)

Fenomenálně nepopsatelná komedie, která mě rozesmála již v prvních minutách a vrhla mi krev do žil. Odstraňování pejska, který je nejradši v odpadcích a čůrá při přenášení. Nepokrytý rasismus a nesnášenlivost, která nemá obdoby. U mého stolu jsou nějací židáci. Takhle jsem se dlouho nebavil. Příběh pravdy a obdivu ve vztazích. Dokonale vyjádřené vztahy současnosti a prázdnoty a zároveň bolest člověka. Tohle je film, pro který je pět hvězd málo. Zaslouží si být v první padesátce místo věci jako Temný rytíř.

Dva muži ve městě (1973)

Ohhh. Tak to je třída. Příběh, který ve mě vzbudil příběh muže. Ukázal mi krásu žen a lásku ve vztahu, která je možná. Když uvidíš konečný závěr, kdy jdou pro něj do postele, aby ho pověsili, tak se ti pravděpodobně zastaví srdce a nebudeš nic víc než jenom drmolit- úžasné. Je to naprosto skvělý film. Nemám výhrady a jsem hrdý, že jsem ho viděl. Doporučení je hodnoty pěti hvězd.

Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)

Poslední příběh tohoto velikého muže s obrovským srdcem. Příběh o Honzíkovi a Mařence. Vskutku mě zahřál u srdce a pochopil jsem spoustu věcí, kvůli kterým jsem se trápil. Jaký to genius? Ty famfáry, ta struktura a originálnost. Ty dobré pocity. Mám mnoho filmů od Zemana a spoustu ještě čeká na shlédnutí. To co jsem cítil u Krabata bylo nepopsatelné. U mě zatím nepřekonaný příběh. Krabat a hned za ním John a Mariii. Děkujeme, děkujeme, co jste udělal pro děti. To byl muž co se narodil ještě za Rakouska-Uherska, když vládl sám císař František Josef I.

Neslušný návrh (1993)

Zajímavé, proporčně a nápadově velice zajímavé, působivé a nezapomenutelné. To se jen tak nějakému průměrnému filmu nestane.