Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Řekl bych velice krásná komedie, která má svůj krásný způsob úsměvu. Když jsem viděl téměř 200 nejlepších filmů a nesledoval jsem nic jiného, pak si člověk uvědomí, že je to docela nudné a má chut na něco normálnějšího. Tento film je toho důkazem. I tří hvězdičková věc může být úžasná a zábavná, i když v sobě nemá nic hlubšího. Vyvrcholení filmu je průměrné a čekané. Avšak krása mu zůstává.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Tyto Hry probíhali i u nás v Třebíči na Polance. Díval jsem se na ně se svoji sestřenicí, kterou jsem od té doby neviděl. Pro mě nejlepší hry všech dob. Přímo pocitově impozantní dílo. Nejnádhernější pocity, jaké jsem kdy zažil před televizní obrazovkou. Jsem rád, že jsem je našel tady na csfd.cz. Jediné co mě mrzí, že je to k nesehnání. Naprostá dokonalost si zaslouží mé plné ohodnocení.

Nikola Šuhaj loupežník (1977) (TV film)

Dívali jsme se na to ve škole a já si to nesmazatelně vryl do paměti. Nikola Šuhaj Lopežník od nezapomenutelného spisovatele Olbrachta. Mladí lidé předvedli to, co bychom si nedokázali představit. Zaujal mě žebřík, jak lezli do svých úkrytů. Někdy chci prozkoumat v budoucnosti naší dávnou Zakarpatskou Rus. Zdalipak je tak krásná, jak se o ní píše a většina zmiňuje? Poměrně dobře natočené divadlo i se zákulisím.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Titulek pořadu vskutku mluví pravdu. Již jenom množství účastníků a návštěvníků ukazují, že jim chybí mnohé dovednosti a informace. Ještě, že pan Krampol dynamicky a diplomaticky stanovil zákon a pravidlo, že soutěžící nemusí odpovídat. Příjemné posezení po odpoledni. Jen tak dál, pan Krampol se u mě tím stal hvězda...a pak ji ještě zvýšil, když začal cvičit. Je to kabina a mašina ten náš Krampolík...

Bingo (1994) (pořad)

Takovéto začínající filmové soutěže u nás svoji práci na národu odvedli velice dobře. Začátek komercializace a připrava lidí na spoustu volného času stráveného bezduše u televize. Nekritizuji, pouze konstatuji pravdu. Bingo patřilo, myslím, mezi nejprvnější. A pan Rosák se díky nim stal pro mě hvězdou. Poté, co však přestal působit, tak nějak na mém žebříčku klesl.

O nejchytřejší princezně (1987) (TV film)

Ach ano, veselá, nezapomenutelná pohádka rovnou ze života v čele s paní princeznou Bočanovou. Pamatuji si na holku, s kterou jsem chodil. Byla úplně stejná a chtěla být dospělá. Nevadí, snad už vyspěla jako tady ta.

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Pamatuji si poměrně silně na cikánskou část a ta mě poměrně dostala. Ocitli jsme se někde uprostřed lesů a vysvětlovala jsme si základy soužití. Nezapomenutelné, další jsem ovšem moc šanci neviděl. Za tu jednotku však dávám 4 hvězdy. To bylo impozantní, nečekané a oslovilo mě to až ze dna duše.

Farma zvířat (1954)

Fenomenálnosti a rozlehnolosti Orwellovi předlohy nemohu a nechci odolávat. Viděl jsem tento film před mnoha lety na základní škole v přírodopisu. Tak jak se dělí společnost a asi i dělit bude. Orwell však nepochopil spoustu dalších zákonitostí, jako třeba to, že jediní lidé, co tady žijí tak jsou lidé a ti lidé sami si to dělají. Čeká ted na nás, abychom pokročili. On svoji práci udělal dobře, stejně jako filmaři. Měl jsme rád zejména pašíka. Byl to správný tlustý diktátor stylu Hitlera.

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Já prostě nemám rád tu neupřímnou neegoističnost. To nedozrání a ten pach. Chodil jsem na katolické gymnázium a dívala se na to babička. Jestli chcete vidět chudé lidi, co nic nedokázali, myslí akorát na sebe dobro v budoucnosti a lžou si stejně jako ostatní, dívejte se tady na tohle. Já musím překonat hranici tolerantnosti a pak teprav si to mohu dát. Avšak nečekejte ode mě, že to budu vyhledávat na internetových stránkách a pouštět si to ve volném čase. Od lidí co žijí ve lži se nemám téměř co naučit. Většina je v knihách. Přesto dávám ze soucitu k lidem a k víře 3 hvězdy.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

jeho přísný postoj je takový, jaký by měl správný moderátor mít. Občas se tam aspoň udá nějaká silná přestřelka názorů. U Moravce to vnímám mnohem silněji než u jeho konkurence. Díky, že tady takové pořady jsou, aby nás trošku seznámili s tou pravdou v uvozovkách. A také s tím, jak chceme, aby nás politici ohlupovali. Je to tak a prostě to tak musí být v dobrém smyslu.