Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 13 bodů
AlexeiF1
Petr Tur
Prostějov, Olomoucký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Komedie
Drama
Akční
Krátkometrážní
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Česko
Československo
Francie
Velká Británie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Ajťáci
(2006)
Kutil Tim
(1991)
Chalupáři
(1975)
Mr. Bean
(1990)
Slovácko sa nesúdí
(1975)
Byli jednou dva písaři
(1972)
Jája a Pája
(1986)
Simpsonovi
(1989)
Jen počkej...!
(1969)
Futurama
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(14)
Scratt
Nirwen
PELC
andi666
_Zoidberg_
Bakemaster
tripa
filmers
petrbily
petr137
sajmon
Chimchama
veverka73
Topgear
Časové pásmo bylo změněno