Na nože: Glass Onion (2022)

Režisér nám naservíroval pokračování na ,které jsme dlouho čekaly. Detektivka na nože spolu dobrým hereckým obsazením. Možná se zdá že, film je sem tam, moc zdlouhavý ale, co už svoje očekávání to splnilo. Prostředí dobré , herecké obsazení zase skvělé. První film byl dost dobrý nevím tedka který, je lepší . Těším se na závěrečný díl trilogie až jednou bude. Za mě 80%

Šílená noc (2022)

Žeby se režisérovi blízkalo na lepší časy ve filmech které ,natáčí.Posledně dobrý film Cesta za mřížemy.Harbur  hraje santu a pomáhá malé holčičce.Parta zabijáků se sejdou v domě a vraždící santa chce vzřížit cestu .Taková vraždící vánoční smrtonosná past .Pěkné krvavé vánoce .Za mě 70%

Na nože (2019)

Svižná detektivka. Dost dobrý film. Parádní herecké obsazení. Těším se na trilogii. Za mě 80%

Divnosvět (2022)

Tak, tenhle animák zabili . Nic moc nudil sem se.40%

Avatar: The Way of Water (2022)

Režisér James Cameron  za ty dlouhé léta nic nenatočil .A po dlouhých 13 letech nám naservíroval pokračování avatara.Příběh je prostě dokonalý ve všech částech filmu ,to by nebyl Cameron aby,neudělal dokonalý velkofilm se vším všudy.Nevím ,kam režisér chce ještě vylepšovat technologie k dokonalosti jako je to právě v tomhle filmu.Každý záběr pod vodou je naprosto fascinující.Ochrana přírody ,kterou Cameron ve filmu udělal a jak se máme k přírodě chovat.Ve filmu máme několik nových věcí ,postav a rodinu.Málem sem si myslel že, mi budou děcka pít krev ale ne.Každý,záběr dokonalý.Film přes 3 hodiny mi utekl strašně rychle.O další projekci uvažuji.A jestli Cameron natáčel 2-3 díl zároven to sem opravdu zvědav co nás čeká ve třetím díle .Ale,už opravdu at ,nečekáme dalších 13 let.Poslední film v kině viděn 18.12.,musel sem vstřebat okamžiky.Kino uplně narváno.Za mě 90%

Víly z Inisherinu (2022)

Režisér nám natočil další film s hercema Farrell a Gleeson .Takové to dojemné drama ,kde se celoživotní přátelé ,kdy jeden znich se rozhodne  ukončit dlouholeté přátelství.80%

Do morku kostí (2022)

Režisér už opravdu neví sčím nás překvapý . Už sem viděl od režiséra předchozí filmy . Kanibalové útočí road trip s trochou té romancí. Aneb kanibalové žijí mezi námi. 60%

Tár (2022)

Režisér po dlouhých 16 letech natočil další film. V hlavní roli Blanchett.Stopáž moc dlouhá ale, dalo se to . A jestli oscara herečka no uvidíme. Každopádně moc film nenadchl . Za mě 60%