Nepřátelé (2017)

Režisér nám natočil opravdu zajímavý film . Baleova role ve filmu je opravdu skvělá,sice film má pomalejší tempo ale,to vůbec nevadí ,takovéto filmy mám rád.Konečně Bale hraje zase ve westernu a nutno dodat že ,by mohl mít více filmů.Příběh je skvělý až dojemný.Ben Foster tu taktéž zahál zase svini ,tyhle role mu asi sedí dobře.Za mě 80%

Labyrint: Vražedná léčba (2018)

Wau ,tak třetí a zároven i poslední díl z této trilogie ,který se doopravdy povedl.Film si drží latku od začátku až po samotné finále ,to u předchozích snímků zaručeně chybělo.Herci nám ,tak trochu dospěli.Asi nejlepší díl z celé trilogie .70%

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Druhý díl o něco lepší jak první .Ale ,furt sem tam nuda.třetí díl uvidíme.60%

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Režisér Steven Spielberg se zase vyznamenal .Natočil parádní film ,plno odkazů na různé hry.Předlohu sem sice nečetl ale,film se si náramně užil.Čekejte tu pravou zábavnou jízdu se vším všudy.Těch 140 minut utěče jako voda ,film vůbec nezpomalí právě naopak zrychlí ,tak rychle že to ani nepostřehnete .Ještě bych zapoměl na herce Mark Rylance jako Halliday ,tak ten byl výborný.Těším se až film uvidím znovu .Jestli budou někdy v budoucnu další díli ,tak sem snima. Soundtrack dobrý .Za mě 80%

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Třetí a doufám že, už taky poslední díl .Karoline Herfurth škoda že ,už ve filmu není jako by tušila že, třetí díl bude tak trochu špatný.A všichni se tu chova jako rozmazlené hovada.Čipovat a ovládat je na vodítku jako psi to už je fakt moc .Další díl už opravdu ne .60%

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

A máme tu pokračování druhý díl je o dost lepší než první díl.Nechybí humor,zábavu určitě najdem .68%

Paddington 2 (2017)

A máme tu pokračování Paddington 2 ,co jenom napsat první pokračování vcelku ušlo ,druhý díl je o malinko lepší, například vězení a útěk to opravdu nemělo chybu.Film by zábavnější a dojemný .Tak trochu mi to připomínalo kousky filmů od režiséra Wes Anderson .Gleeson dobrý ,to nemělo chybu .Za mě 70%

Pacific Rim: Povstání (2018)

A máme tu další pokračování.No co k tomuto filmu jenom dodat ,tak za prvé možná je to film o ničem ,digitální všeho chut tu je a ty megadestrukce taktéž.Herec John Boyega nám ukázal že, dokáže utáhnout celý film.Uvidíme co předvedou příště.

Tomb Raider (2018)

Jo dámy a pánové ,takhle má vypadat tomb raider .Angelina Jolie ,kdysi předvedla dobré 2 filmy ale,tento s mladičků Alicia Vikander předvedla že, je další nástupce lary.Ta podoba tam trochu je a ne že,ne .Pěkně natočený dobrodružný velkofilm úplně stejné nebo skoro stejné jako ve hře kdo hrál ,tak asi ví.Film má pěknou atmosféru,režisér film natočil dobře ,jestli jednou bude pokračování sem sním.80%

Black Panther (2018)

Režisér Creeda nám to zkusil s jiným žánrem.A že,se mu film povedl .Další vydařená marvelovská sólovka ,která ve filmu má více černošské herce .Dá se říct že, je to prádní jízda se vším všudy ve filmu nechybí příběh ,ten byl dobrej ,kostýmy black panter dost dobrý .Jako nečekejte druhé strážce galaxie s plnými doušky ,toho humoru .Tu ho dostanete jenom minimum ale ,u některých scénkách se zasmějete .Na pár chvil si dobou práci odvedl i herec Freeman ,Michal B. Jordan co by záporák ve filmu dobrý ,těším se na dalšího creeda . Wakanďané a jejich armáda ,no pěkné .Wakanda moc pěkné místo. Tak, sme viděli nového avengera a jeho první solo film .Jestli bude nějaké pokračování byl bych rád.Soundtrack dobrý .Snad někdy pustím celý.Za mě 80%