Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

co to bylo vůbec za film ,takový mix ovoce a zeleniny: transformers a godzily .Herec v hlavní roli dejme tomu že dobrý,ale děj mi připadal takový trochu až slabý .A jestli budou točit 2 díl ,tak at to napíše jiný scénárista.Sice mě by stačil bohatě jenom jeden díl .

Já, padouch 2 (2013)

Takže oproti prvnímu dílu více akčnější až komické,mimonové prostě válí .

V zajetí démonů (2013)

Skvělí horor.Parádní atmosféra ,tenhle režisér je pro mě mistr hororů .U tohodle filmu jsem se párkrát lekl .Těším se na pokračování pokud nějaké někdy bude.Herecké výkony herců byli dobré.Uvidíme s jakým napětím nás přístě překvapí.

Muž z oceli (2013)

Tak tenhle film se režisérovi povedl.Absolutní pecka ,tohle je asi nejlepší superman, který jsem kdy viděl .Herec Hanry Cavil se na tuto roli hodí.Hlavně nemůžu zapomenout, také na skvělé herceké výkony herců Russell Crow ,Michael Shannon.Po dlouhé době jsem ve filmu viděl Kevina Costnera .Herecké výkony byli perfektní.Na co bych sice vůbec neměl zapomenout tak na vynikající hudbu Hanse Zimmera.

Zločin (2011) (seriál)

tennhle seriál mě absolutně nechytl .Pro mě to byla absolutní nuda. 3.serie určitě vynechám.

Z cizího krev neteče (2013)

Režisér by si měl pořádně začít čist scénáře, než se do něčeho pustí. film dopadl tak jak dopadl a to doslova a do písmene špatně.Dejme tomu ,že až na některé malé scény jsem se zasmál možná tak 2x až 3x .

Vikingové (2013) (seriál)

seriál je dobře natočenej a herci hrajou dobře . pěkná atmosféra ,nějaké ty bitvy . sem s další sérií.Tento seriál od té 3.série je čím dál tím lepší a lepší .Uvidíme,kam tenhle seriál ,dál povede.Každá série má jenom 10dílů a stím sem naprosto spokojenej.at natáčejí dál .Za mě spokojenost 90%

Podfukáři (2013)

Perfektní film s výborným obsazením .režie se taky povedla .doufám že natočí pokračování .Co bych k filmu ještě dodal tak parádní soundtrack Briana Tylera .

Pomsta mrtvého muže (2013)

perfektní krimi /thriller. Herec svoji postavu zahrál dobře . A herečka Noomi Rapace byla skvělá .