Jeden život (2023)

Tak,tohle se opravdu povedlo.Pěkně natočený film s Hopkinsnem.Je to lidské a zároven dojemný snímek.Helen Bonham Carter dobrá .88%

Přišla v noci (2023)

Nečekal jsem že, mě film bude až tak, bavit. Peková český lev zaslouženě. 70%

Mladá dáma (2024)

Ale, jo vcelku se na film dalo podívat. Jako žádné velkolepé a strhující fantasy nečekejte. Na jedno shlédnutí stačí. 60%

Argylle: Tajný agent (2024)

Vaughn natočil zase ty jeho vysněné projekty.Začalo to Kingsmanama s stále to pokračuje.Že,ho to neustále baví.Docela ve filmu chybí raiting R.Mohl by natočit už něco jiného.A to nás čekají ještě další dva filmy Kingsman,Za mě 60%

Chudáčci (2023)

Néé tenhle film už vícekrát na podívání určitě ne.Moc dlouhé ,až jsem z filmu na několik minut usnul.A to už je čtvrtý film co jsem od režiséra viděl. 60%

Kosmonaut z Čech (2024)

Sandler a český kosmonaut. Co ten netflix ještě vymyslí. Už jsem myslel že, film vypnu a nedodívám, pomalu sem usínal . Ztráta času . Za mě 50%

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Skvělí seriál Metoda Markovič Hojer, dokonalá režie, střih, kvalita, herecké obsazení top. Výkony herců v seriálu skvělé. Druhá řada všemi deseti . Za mě top český seriál a zatím nejlepší za rok 2024 a to jsme teprve na začátku roku co předvedou příště. 90%

Duna: Část druhá (2024)

Tak,tohle se opravdu povedlo.Pěkná podívaná,těch 166 min vůbec není znát .Film krásně odsejpá ,žádná nuda se nekoná právě naopak. Jsem ohromen,včera uplná husí kůže na rukách.Režisér natočil pokračování ještě o dost lepší a těším se na přídavek .Snad nebudeme na další díl čekat déle. 95%

Land of Bad (2024)

Tak,film se opravdu povedl a né že,ne .Napětí,akce,Liam skvěle zahraná role.Sekundující mu včele s Crowem.Doby kdy Russel byl hubený jsou už pryč sice zestárl,ale jeho dobré herecké výkony pořád to to tam je.Akce dobrá.Velmi svižný film.Crowe by mohl ještě natočit nějaký trhák s Ridley Scottem. 70%

Železní bratři (2023)

Sice silný příběh ve filmu podle skutečné události.Zack Efron sice herce nemusím vůbec ale,tady ve filmu dobrý.Kevin, Kerry, David a Mike v ringu a jejich rodinné prokletí.Film mě moc nenadchnul.Za mě 60%