Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Wau ,tak konečně se to povedlo.Režisér George Miller se vrací v plné síle,svého dobrého maxe,konečně po dosti dlouhé době nebudou žádní tučnáci a kdoví jaké ,ty kravinky.Sice už ve filmu nebude hrát Mel Gibson ale,to vůbec nevadí,nahradil ho Tom Hardy což je jenom ,dobře.Herec pořád má co ve filmu nabídnout ,prostě se zněho stal pan herec ,který má dobré hitovky.Tu a tam se ve filmu ,pořád něco děje.Akční nářez od začátku až po samý konec ,vůbec sem se nenudil.A poté budete vidět už jenom samý písek a kdoví ,jestli nějaký nebudete i plivat z pusy.Charlie tož,dobrá to děvčica ,no herečka ,která ve filmu vůbec nenudí ba naopak ,hraje přímo skvěle.Sem s dalším dílem.Soundtrack dobrý.Za mě 90%

Fotograf (2015)

No potěš bán bůh ,to zase byla sračka.Ze života českého fotografa,a hrajeho náš nejlepší český herec Roden.Alejůja co by ztoho mělo asi vzniknout ,napíšu to takhle no nic moc,dlouhá stopáž ,která začne po té nějaké době až nudit.Nikdy už film nechci vidět ,nikdy více.10%

Neutečeš (2014)

Dobrý horor s neokoukatelnýma hercema.Pěkně hustá atmosféra od začátku až po úplný konec.Takový nepředvídatelný film ,kdy tu nevíte co příjde.Za mě cca 50% že by horor roku.hmmm asi ne

Maggie (2015)

Ještě štěstí že tento film nešel do kin,bohu dík.Ne a tedka vážně ,horor s Arnoldem v hlavní roli ,může být .Sice mi film připadal jako drama než horor ale no což může být .A vidět Arnolda než jen pořád v akčních rolí ,tak tady v Maggie mu ta role dobře sedla,zajímavé a to doslova.Je pravdou že akční role mu jdou lépe,tu si asi tak trochu ,připadal na tom odpočinku.60%

Ex Machina (2014)

Wau tomuto filmu sem ,ale vůbec nevěřil.Moc se mi na film do kina nechtělo.Sem si říkal že,raději do kina nepůjdu a počkám až film budu v hd k vidění.A vůbec nelituju těch vyhozených pěněz za film .Film jako ,takovýhle se mi líbil.Herci v hlavních rolí to zahráli vcelku slušně .Takové to dobré filmové napětí ,jak se říká.Je sice pravdou že,má film takovéto pomalejší tempo ,myslel sem že někde u cca 30 minutách odejdu z kina ale pak se film pomalounku zvedalo to napětí,zvraty a kdoví čeho ještě.Ve filmu mě asi nejvíce nadchla ,ta překrásná příroda kolem,no to se musí vidět.A zde nechybí ani tak trochu toho humoru sem ,tam.Ale co je ve filmu jedno velké mínus ,tak je to za ten konec ,takovýhle konec to jsem opravdu ale opravdu nečekal.Soundtrack tak ten byl dobrý.Za mě no dejme tomu.80%

Avengers: Age of Ultron (2015)

Režisér Joss Whedon natočil další pokračování Avengers ,stará parta se po dlouhých 3 rokách vrátila do kina.Musím říct že,tento díl je podle mě o proti svému staršímu bratříčkovi o trochu slabší.Ve filmu je zase trocha toho dosti dobrého humoru,a skvělé hlášky ve filmu , o ty nepříjdeme ba naopak si myslím že,je jich tam dostatek.Svým způsobem je pokračování Avengers trochu temné ale mě se to moc nezdálo .Dosti mě ve filmu dostalo kolik nových postav se ve filmu jenom vyrojilo.Ultron tak ten byl ve filmu dosti dobrej záporák ,to se jen tak nevidí ,taky bych neměl zapomenout na další nové postavy alias hrdiny ve filmu :Dvojčata Scarlet Witch co by Elizabeth Olsen, tahle nová postava se do filmu parádně hodila ,vůbec sem nečekal co dovede.Mohli by ji dát i do dalšího dílu ,já sem pro všemi deseti.A její bratříček Quicksilver taky to ve filmu dobře zahrál.Ale co sem ve filmu nečekal bylo dosti dobré překvapení a to je Vision dobrá postava ve filmu.Ještě nesmím zapomenout na ostatní hrdiny z předchozího dílu ,no nebudu to tady rozepisovat všici je známe.Všichni hrdinové dostali tolik ,prostoru ve filmu si myslím stejně aby se na ně dostalo.Dobrá scéna mě pobavila a to malé cameo Stan Lee ten to dokáže fakt zahrát na jedničku.Soundtrack tak ten je dobrej .Za mě osobně 75%

Jupiter vychází (2015)

Wachowští zase jednou začali natáčet.Dali si dlouhou pauzu po filmu Atlas mraků ,který se mi zamlouval ,mnohem více,než tento jejich nový projekt.Film mi až ,tak trochu připomínal John Carter .Tento film je propadák jak prase ,to se Warenerům což je značka jak prase mají filmy dosti dobré , u tohoto šláply do dosti velké louže.Vůbec se nedivím ,že premiéru dosti ,tak o pár měsíců posunuly ,no vždyt se museli doladit triky ,které tak trochu film posrali na plné čáře ,asi jim nezbyli peníze ,tak měli trošičku pár drobných a udělali ,takový myš maš.Herci sou ve filmu vybráni dobře ,akorát nejvíc se mi líbila herečka Mila Kunis i když ani ta film nezachránila.Nejvíc co se mi na tomhle celém filmu líbilo byli ty boty kde se dají sehnat.Za mě 40%

Noční běžec (2015)

Režisér Jaume Collet-Serra a jeho dejme tomu už dvorní herec ve filmech Liam Neeson.Režisér natočil zase jednu krimi pecku ,která je o hodně lepší ,než Non-stop .Sice herec ve filmu předvedl parádní herecký výkon,tento film je asi nejlepší od prvních 96 hodin a to je co už říct.Liam Neeson si chce zlepšit vztah mezi otcem a synem(Joel Kinnaman) no nebudu to tady do detailu rozebírat ,zajděte si do kina.Dosti pěkně překvapil herec Ed Harris a jeho záporná role,tyhle role mu perfetně sedí,jen tak dál.Mile mě překvapili oba herci jak Liam Neeson tak ED Harris dobře se nenáviděli a jak si šli po krku.Film má dokonalé lokace v noci.Soundtrack ,taky dobrý .Za mě 75% víc asi ani ne.

Popelka (2015)

Musím smeknout ,protože takhle natočit popelku , tahle pohádka se režisérovi opravdu povedla.Krásně natočená ,herci vybráni ve filmu ,no prostě užasné.Herečka Cate Blanchetta její role macechy no naprosto dokonalá,svou roli zahrála naprosto dokonale.Herec Richard Madden v roli prince ,taky dobrá role ale ,určitě si herce budeme víc pamatovat ze seriálů jako jsou například Hry o trůny (Rob Stark) a ze seriálů Klondike.Herečka Lily James v roli popelky no pěkná herečka ,ta to určitě v budoucnu někam dotáhne.A dosti dobrou roli měla ,taky herečka Helena Bonham Carter v roli dobré víli ,skvěle se do filmu hodila .No co se tu budu rozepisovat,herci ve filmu vybráli skvěle ,zahrané role do tiptopu.Trikově skvěle udělané.Letos bude určitě DISNEY nejvýdělečnějším z peněz ,letos ho snad nikdo netroufne.Za mě spokojenost 80%

Daredevil (2015) (seriál)

Zatím naprostá spokojenost ,tento seríál je daleko lepší než film s Benem Afflekem v hlavní roli.V tomhle seriálu sou dobře vybráni herci ,u herce Charlie Cox se na tuto roli hodí přímo dokonale,když se to řekne ,tak mě tento seriál baví čím dál tím víc než nějaký Arrow ,Agents of shield což pro mě jde už do kytek.V tomhle seriálu naprosto dobře pomáhá ta temná atmosféra.V tom takovém NewYorském podsvětí ,samé korupce ,mafiáni a kdoví čeho si co tomu seriálu zvyšuje takovéto velké bezvýznamné plus .Těd jenom čekat ,jestli si udrží ve stejné výšce další díly.Za mě maximální spokojenost 90%