Stopa do minulosti (2018) odpad!

Odpady moc nedávám ale ,tady to ani nijak navýšit hodnocení nešlo .Stallone se ve filmu pouze mihne .Film je nezábavný,akce nic moc .Stallone má na víc něž se zabívat takovýma propadákama a řekneme si to narovinu určitě nechcem aby dopadl jak Steven Seagal,snad příští rok si film rambo dostane zase nahoru..5%

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Tak a máme zde třetí pokračování a co tu jenom napsat ,tak za prvé se třetí díl povedl a dost se zlepšil .68%

Mauglí - příběh džungle (2018)

Víc se mi líbil film Kniha džunglí než Mowgli i když pár dobrých scén tu je akorát ,tenhle snímek mě tak trochu nudil a nebyl moc dobrý. Podruhé už film nepotřebuji vidět ,jednou bohatě stačí .Za mě 60%

Aquaman (2018)

Reežisér James Wan natočil po rychle a zběsile 7 další dobrý filmový kousek .I když,čekal sem zastánce marvelu a ne Dc komiksu ,tak wander women měli dobře natočenou ale Aquaman byl o kapánek lepší.Do kina sem moc nechtěl jít ale , nakonec mě přemluvili .Pokračování jestli bude ,tak klidně ale, já se spíš zastánce marvelu než dc .78%

Vdovy (2018)

Režisér Steve McQueen natočil po 5leté pauze film a já si jenom říkám stálo to vůbec za to .No popravdě čekal sem víc,mylsel sem si že ,film bude dosti kriminální a tu to vypadá jenom z půlky filmu samé žvatlání.Je to vlastně jednoduché ,chtělo to lepší drama a více zápletek.Poslední film v roce 2018 v kině .65%

Balada o Busteru Scruggsovi (2018)

Bratři Coenovi zase jednou něco natočili , čekal sem od tohoto filmu daleko víc , pár povídek je dobrých asi nejlepší je hned první další 2 dobré ,ostatní sem tam se na ně dalo koukat ,poslední no budiž.60%

Creed II (2018)

Tohle byl dobrý díl ,kdyby se měl udělat remake na Rockyho 4 ,tak se podívejte na Creeda 2 , úplně to samé.Záporák dobrej,konečně Dolph Lundgren hraje zase v dobrém filmu.Soundtrack dobrý.85%

Predátor: Evoluce (2018)

Co má tohle jako znamenat,režisér nám natočil predátora s komediálními prvky ,co si jako myslel že,to tu vážně bude fungovat.To už si raději pustím předchozího predátora než tenhle film .Scény ve filmu vůbec nenavazují .Ty čoklové to bylo jako zase co to se podíval na transformers a řekl no dobrá odskoušíme to i tu .Sem rád že,sem se před dvěma měsíci rozhodl správně a nejít na film do kina .cca 60%

Daredevil - Season 3 (2018) (série)

Třetí seríe a ještě lepší ,a o dost temná .Opravdu se povedla.Uvidíme co předvedou příště. 95%