Hotel Transylvánie (2012)

Pěkný animák podobná adamsovi rodině .Bavil sem se skvěle .75%

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Režisér Genndy Tartakovsky dokončil svoji trilogii Hotel Transylvánie 3 : Příšerózní dovolená .Musím napsat že, animák se opravdu povedl .Příšery jednou na dovolenou a drákula se tu zamiluje.Třetí díl nepřichází s ničím novým vše zůstavá jako to bylo u předchozích dílů.Nudit se určitě nebudete. Van Helsing skvělá postava .78%

První očista (2018)

Další už vlastně čtvrtý díl Očisty .Sice trochu slabší příběh ,ale pořád se na film dá vklidu podívat.Pokračování bych rád viděl jestli jednou bude .Za mě 65%

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Wau nikdy bych neřekl že,už je to uplynulo 10 let co sem viděl ,první díl a už je pokračování.Daleko lepší než první film a to je co říct většinou pokračování stojí na prd tady je to bohužel naopak .Těším se na poračování jestli někdy bude .75%

Duna (1984)

Film sem odkládal od července a možná bych ho ještě oddaloval .Nic moc ,těch 177 minut bylo jenom utrpení.Doufám že nová Duna bude lepší .

Sestra (2018)

Tak konečně zase po dlouhé době v kině horor .Sestra se povedla .Atmosféra byla děsivá akorát bych ve filmu dal více lekaček. Zasazení děje do kláštera bylo velmi děsivé s dobou atmosférou.Kněz byl drsný ,Taissa Farmiga jako jeptiška roztomilá a frantík taky dobrý.75%

Kryštůfek Robin (2018)

Režisér Marc Forster natočil zase jednou zajímavý film.A ještě ,k tomu od Disney co jenom tu napsat ,tohle je pro dospělé možná i pro děti .Pů a jeho kamarádi to se opravdu povedlo .Ewan McGregor jako Kryštůfek taky dobrá role spolu s Hayley Atwell .Tenhle film je daleko lepší než sbohem Kryštůvku Robine .Za mě 80%

Equalizer 2 (2018)

Tak druhý díl ale jiný píběh s takovým tím pomalejším dějem.Chtělo to větší akci jako to bylo u prvního dílu ,tu je akce jenom sem tam ale zato s dobrým akčním koncem .Za mě 70%

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Režisér Christopher McQuarrie po druhé s Tomem Cruisem natočil vynikající Mission: Impossible - Fallout .I když je pravda že, co nový díl tak, jak to většinou bývá nový režisér.Ale no co zkusily to podruhé .U tohodle filmu sem měl i husí kůži akce a zase akce ,Cruise nepolevuje a naplno si užívá svoje kaskaderské kousky ,který herec by dokázal to co on bez kaskadérů.Za tomá palec na hoře ostatní v 56 letech tak jenom kafíčko a sedačka a Tom si zvolna skáče dál a dál,ten jeho skok Halo z letadla mezi bouřkovými mraky no sem byl napnutý jak struna .Trochu toho svižnějšího oživení vážně neuškodilo .Henry Cavill a jeho záporná role no, nemohl sem tomu uvěřit ,ta role mu nehorázně sedla.Tak trochu mi to připomínalo Skyfall ,i když tento díl je takový temný.Žádná hluchá místa ve filmu nenajdete,jenom tu akci.A to je dobře .Těším se na pokračování doufám že, za pár let bude.Soundrack dost dobrý.Nejlepší film roku 2018 ,žádný film letos Cruise nepřekoná.Za mě 88%

Úžasňákovi 2 (2018)

Režisér Brad Bird nám naservíroval pokračování a že, se vážně povedlo .Sem opravdu rád že, má pokračování stejného režiséra a scénáristu dohromady a opravdu ono to vážně funguje na jedničku.Druhý díl sou tím nejlepším pokračování jaké můžeme vidět .V animáku nechybí humor,propracovaný děj,postavy, dobrý střih ve filmu,hudba dokonalá.I když, je pravda že jsme museli čekat čtrnáct dlouhých let ,tak těd doufám že ,jestli bude třetí díl nebudeme čekat takovou stejnou dobu.Jack-Jack ten byl super a ty jeho schopnosti dokonalé .Pixar zase vládne ,já sem spokojený.Animák roku to každopádně.Film viděn v Ostravě dnešní předpremiéra.88%