Ospalá díra (1999)

Spickova zalezitost . Niet co dodat

Noc oživlých mrtvol (1990)

Kazdopadne sa musim priznat ze tento remake mi je blizsi ako original z roku 1968 . V celku mam rad krvave horory z 80tych a 90tych rokov . Co sa tyka samotneho filmu , da sa povedat ze pekne kopiruje original dejovo , dobra atmosfera mu tiez nechyba , gore efekty na urovni a urcite tento film patri medzi tie nadpriemerne zombie filmy .

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Po uvodnom filme rezirovanom M.Scorsesem sa velmi tesim na to co pride dalej , a verim ze kvalitou to nepojde dole , lebo Scorsese dokazal ze v danom zanry je ako ryba vo vode . Co sa tyka postav , taak Buscemi je perfektny a verim ze Al Capone v podani S.Grahama dostane este väcsi priestor , alebo sa mozno na konci serialu dockame aj zrodu gangstera A.Caponeho . Cela prva seria je samozrejme suprova , no osobne by som ju prestrihal na takych 8 dielov , tak by z nej bola spickova zalezitost . Tesim sa na druhu seriu

Karcoolka (2005)

Neviem na co sa to hralo ani co to presne malo byt , ale az na par svetlych momentov to bola hrozna nuda

Requiem (2001)

Francuzsky pokus o neviem co . Total blbost a maximalna nuda

Kurs sebeovládání (2003)

Velmi dobra komedia s mnozstvom skvelych hercov na cele s vzdy dokonalym J.Nicholsonom , ktory maximalne valí

Agentky D.E.B.S. (2004)

Je to sice miestami primitivne , ale aj napriek tomu ma to bavilo a nenudil som sa pri tom