Zatím spolu, zatím živi (2010)

Mozno patrim medzi vynimky , ktore sa pri tom bavili vyborne , ale ja som maximalne spokojny . Da sa povedat ze som od toho radsej nic necakal a velmi ma to prekvapilo a pobavilo . Takto ma vyzerat dokonale zabavna letna oddychovka . Hodnotenie - 99%

Iron Man 2 (2010)

O malilinky kusok slabsie ako prvy diel , no aj napriek tomu stale skvela zabava .

Tupíři (2010)

Na danych tvorcov az dost slusna parodia , ktora ma miestami dobre pobavila a urcite sa nejedna o podobne trapny vyplach tejto tvorcovskej dvojice ako ich predchadzajuce vytvory : Velkej bijak , Tohle je sparta a Disaster movie . V celku co sa tyka zabavnosti porovnatelne s tiez dobre baviacim Desnym dojakom . Hodnotenie - 51%

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)

Nieje to sice dokonaly film , ale ani tak nebol zamyslany . No ako rodinna zabava to funguje presne tak ako ma a pekne to pobavi . A aspon ja som si tam nasiel pomerne vela perfektych scen , ktore stali za to . Hodnotenie - 80%

Tati, ty jsi robot (1991)

Je to film , ktory som ako maly mal velmi rad a s odstupom casu stale nestraca svoje čaro . Hodnotenie - 79%

Černý blesk (2009)

Da sa povedat ze pribeh je uz znami do predu a dost kopiruje prvy diel Spidermana , no v kazdom pripade sa jedna o velmi mile prekvapenie , ktore sa urcite oplati vidiet a neda sa pri nom nudit . Jedna sa o velmi slusnu zabavu a z dalsim zhliadnutim urcite nebudem mat v buducnosti problem . Hodnotenie - 75%

Počátek (2010)

Mal som velmi velke ocakavania uz od doby co vysiel prvy trailer - NAPLNILI SA ! . Hodnotenie 90%

Děsnej doják (2006)

Nasmial som sa perfektne a to bolo hlavne

Predátoři (2010)

Je pravda ze z jednotkou sa to porovnavat neda , ta je jednoducho uzasna a neprekonatelna z mojho pohladu . No na dnesnu dobu by to asi tazko zvladol niekto lepsie ako toto . Najdu sa tu aj nejake chyby , no minimalne . Ale jedna vec ma aj tak zamrzela , ze klasicky PREDATOR dostal velmi maly priestor , a mal dostat najväcsi , lebo podla mna tie vynovene verzie predatorov z komixov stoja oproti originalnemu sympatakovi len za hovno . Na druhe zhliadnutie a po usporiadani pocitov z filmu je Hodnotenie - 75 %

Simon řekl (2006)

Slusne krvava vyvrazdovacka , ale to je asi tak vsetko . Glover je slusny maniak , ale v nom to asi nejako drieme . No dost mi vadil kŕdel lietajucich krompacov . Hodnotenie - 55%