Karate Kid (2010)

Je to sice remake , ale vidal sa pomerne inou a hlavne zaujimavejsou cestou ako original , ktory mam tiez rad . Jedine co sa da povedat ze bolo uplne vo filme remakeovane , tak to bolo finale filmu .

Twilight sága: Zatmění (2010)

Sice lepsie ako druhy diel , no debilnemu scenaru , ktory obsahoval fakt primitivne rozhovory hlavnych postav sa to veru nevihlo . No co uz - ale dalo sa

Parchanti (2010)

Bohuzial sa nejedna o nic viac ako priemernu tymovku , z ktorej vynika jedine Chris Evans a ktory ju drzi aspon v standarde .

Astro Boy (2009)

Ci uz tento animak nebol vymakany graficky ako animaky od pixaru - je to uplne jedno . Bolo to zabavne , nenudilo ma to ani chvilu a pacil sa mi sci fi namet . Velmi slusna odreagovacka

Harry Brown (2009)

Viac ako Gran Torino mi to pripomina ovela starsi a maximalne perfektny krimi triler Death Wish s Ch.Bronsonom a dokonca je tento film ovela sokujucejsie stvarneny ako Torino alebo D.Wish . No tak ci tak sa jedna o skvely film v ktorom hlavnu postavu stvarnil M.Caine vyborne . Velmi velke prekvapenie

Noční můra v Elm Street (2010)

Pred pozretim som si myslel ze novy Freddy medzi tymi prerabkami vyviazne najlepsie , no nestalo sa . Najlepsia bola prerabka mojho najmenej oblubeneho s tychto prerabanych hororov a to Texasky Masaker . Zatial asi ako jediny Texasky Masaker s J. Biel , bol aspon na takej urovni ze dokazal divaka drzat v napäti . No a tu sa v celku jedna o priemernu vec , ktora ani nenadchne , ani neurazi .

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Rovnako perfektne ako druhy diel . Scott Adkins pekne dokazuje ze sa narodil pre dany zaner

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Svojim sposobom sa jedna o super film . Jednoznacne sa dej uz ani nemohol odohravat v lepsom prostredi - dokonala atmosfera Ruskej zimy a spinavou pochmurnou väznicou . A co sa tyka akcie - vyborne prehladna a velmi zaujimave a hlavne inovativne choreografie subojov . Dufam , ze ma trojka pobavi podobne