Strašidelný autobus (2005)

Prva polovica filmu , kym este nesli na vylet autobusom bola za 4 ale druha kde to zacalo byt uz dost nudne tak za 2 . Vcelku to bolo take male prijemne prekvapenie z europy

Defendor (2009)

Zaujimave to rozhodne bolo , a Woody H. dokazuje ze je vyborny a hlavne talentovany herec , no aj napriek tomu mi tam nieco chybalo aby som zvysil hodnotenie

Alenka v říši divů (2010)

Velmi ale fakt velmi som sa tesil na tento film a to co som zazil po zhliadnuti 3D prevedenia , ktore bolo urcite zaujimavejsie ako prave 2D som necakal . Johnny Depp zase ukazal svoj talent a bol skvely ako stale , no zbytok filmu bola jedna velka nuda a sklamanie . Jednoznacne najslabsi film v spolupraci Depp a Burton . Nebyt Deppa , ktory to cele tahal , isiel by som z hodnotenim este dole .

Ve stínu upíra (2000)

V prvom rade to s hororom ma spolocneho velmi malo a druhom rade to bol sice velmi zaujimavy film , ktory sa aj pekne rozbiehal , no nerozbehol sa . V celku sa na to dobre pozeralo , ale nebolo v tom nic , kvoli comu by som raz zvazoval druhe zhliadnutie

Box (2009)

Celkom slusny horor , v ktorom sa mi velmi pacila prva polovica - mala taku pekne tajomnu atmosferu a divak stale nevedel o co vlastne ide , no druha polovica filmu , v ktorej sa zacnu odkryvat nejake tie tajomstva a divak zistuje ako taku pointu , tak prave tam cely film straca vsetko co si budoval od zaciatku .

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Viacmenej som od toho nic necakal , ale prekvapilo mato . Keby cely film bol taky nadupany a napinavy ako druha polovica , tak dam 80% . Ale aj tak to bola slusna zabava

Tak si představ (2009)

Ako rodinna komedia to funguje bez problemov a pozeralo sa na to dobre . No aj tak by som bol velmi rad , keby sa u konecne Eddie M. pustil do Beverly hills cop 4