Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Fantasy

plakát

Doktor Martin (2015) (TV seriál)

myslel jsem si že větší buranov než je v seriálu Okresní přebor se už nepodaří vytvořit .Tohle je tak hloupé a průhledné až je to geniální.Viděl¨jsem dnes všech 6 dostupných dílů a dokonale jsem se bavil.Takhle si pražák představuje vesnici .Ty postavy jednají jako v představách někoho kdo celý život sedí ve Slávii a tvoří vesnici.Dávám za čtyři protože jak říkám je to tak hloupé ....

Another Me (2013)

surrealismus stále žije .Funke a Rössler se z nebe usmívají.Zapalte oheň a dívejte se za něj stojí tam někde něčí duše opřena o strom s cigaretou v ruce , otázka kdy to jenom kazí a nevyřčené teď. nemá někdo na půjčení hvězdu?

plakát

Silver Hawk: Maska spravedlnosti (2004)

No nevím jak kdo,ale já jsem se bavil .Takovéhle filmy jsou jak plácání na sobotním pivku lehké srandovní a bezstarostne.Nebo snad ti co dávají jeden bod jsou vážní i v hospodě?Jinak dobré efekty a střih.Jo a viděl jsem to v práci ve tři ráno a chechtala se se mnou pulka směny

Babadook (2014)

Skvěle jsem se bavil ,když jsem se díval vybavil se mě Jaroslav Rössler .Ty jeho fotografie navozovaly podobný dojem.Dojem tmavého tajemna z kterého mrazí.Jo a ještě něco - já chci taky bubáka ve sklepě

Doblba! (2005)

ne každému to sedí , ale absurdní humor podaný těmito herci je místy dokonalý je to takové skoro DADA jak to dělali kdysi v Brně.Se Sarkastikem plně souhlasím je to pětka

Meruňkový ostrov (2011)

takových příběhů přináší život tisíce a každý se nějakého takového dotknul na své pouti .dal bych tři hvězdy , ale viděl jsem nahou Sidi Tobias kterou jako zpěvačku miluji a proto v rámci své úchylné duše dávám čtyři

plakát

Thriller - drsný film (1974)

k tomu co napsal Flipnic bych dodal že porno-scény sem rozhodně patří a podtrhují tento celkový dojem

Devil (2001)

Velmi uvěřitelná lidská zrůdnost , takhle prostě lidé dokáží jednat a velice často bez trestu.Tohle není horor tohle je zrcadlo lidské duše ve které jsou i tyhle zákoutí .A Islámský stát z poslední doby to jen potvrzuje.

Bídníci (2012)

myslel jsem že Kočky nic nepřekoná , ale tohle je něco , mám promočenej kapesník.

plakát

Svedená a opuštěná (1964)

tak jsem si říkal rok 1964 bude to vyčichlé a nudné , ale bylo to skvělé . Hlavně ta nádherná černobílá kamera s detaily davu . Jen škoda toho příliš utnutého konce kdy komedii střídá smutek obyčejného života

Ovládací panel
3 body