• Fantasy

Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)

všechny ty postavy jsou vyloženě krásné vizuálně dokonalé

Sirotčinec (2007)

fuj to bylo ale dobrý , parádní zážitek , jak mám teď po noční usnout

Kobry a užovky (2015)

Měli jsme takovou smažku u nás v práci a je to až neskutečné jak se podobal postavě ve filmu . Gesta fráze zlodějina způsob života vše jako by zkopírované.Jen nevidím smysl toho proč byl tento film natočen. Mám někde cítit soucit nebo co. Realita smažky a lidí které vysává . Žádné memento nic proč bych si to měl pamatovat. Tady se lvem hluboce nesouhlasím. A ve srovnání s filmem Cesta ven , který je také zfilmovaná realita ,je to slabé.

Cesta ven (2014)

sociální sonda hodně dobře udělaná , ne umění ne melodrama prostě život .Pane Václav u mě jasná pětka a smekám za odvahu tohle natočit

Doktor Martin (2015) (seriál)

myslel jsem si že větší buranov než je v seriálu Okresní přebor se už nepodaří vytvořit .Tohle je tak hloupé a průhledné až je to geniální.Viděl¨jsem dnes všech 6 dostupných dílů a dokonale jsem se bavil.Takhle si pražák představuje vesnici .Ty postavy jednají jako v představách někoho kdo celý život sedí ve Slávii a tvoří vesnici.Dávám za čtyři protože jak říkám je to tak hloupé ....

Another Me (2013)

surrealismus stále žije .Funke a Rössler se z nebe usmívají.Zapalte oheň a dívejte se za něj stojí tam někde něčí duše opřena o strom s cigaretou v ruce , otázka kdy to jenom kazí a nevyřčené teď. nemá někdo na půjčení hvězdu?

Silver Hawk: Maska spravedlnosti (2004)

No nevím jak kdo,ale já jsem se bavil .Takovéhle filmy jsou jak plácání na sobotním pivku lehké srandovní a bezstarostne.Nebo snad ti co dávají jeden bod jsou vážní i v hospodě?Jinak dobré efekty a střih.Jo a viděl jsem to v práci ve tři ráno a chechtala se se mnou pulka směny

Babadook (2014)

Skvěle jsem se bavil ,když jsem se díval vybavil se mě Jaroslav Rössler .Ty jeho fotografie navozovaly podobný dojem.Dojem tmavého tajemna z kterého mrazí.Jo a ještě něco - já chci taky bubáka ve sklepě

Doblba! (2005)

ne každému to sedí , ale absurdní humor podaný těmito herci je místy dokonalý je to takové skoro DADA jak to dělali kdysi v Brně.Se Sarkastikem plně souhlasím je to pětka