Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Fantasy

Temné stíny (2012)

Viděl jsem to podruhé a královsky jsem se bavil . Parádní pohádka pro dospělé . Patos Barnabase nemá chybu .

plakát

Trapný padesátky - Zrození (2017) (epizoda)

nehodnoťte umění , tohle je sitcom , český sitcom , česky milá prdel vy zapšklí intoši

plakát

Sedum (1990) (studentský film)

chechtám se jak cvok kde to bylo že mě to minulo

Temná věž (2017)

řekl bych natočeno pro 11-13 let a z tohoto pohledu dobré .Wacoslav1 to vystihl.

plakát

V paprscích slunce (2015)

A jste si jisti že se nám neděje totéž jen trochu více sofistikovaněji?

plakát

Instalatér z Tuchlovic (2016)

No když ono to v životě tak nějak chodí a takové věci se kolem mě dějí . Pár takových lidiček mám v práci a když jednomu na narozeniny zaplatili kamarádi babu aby se mu svlékla utekl z baráku .

plakát

Labyrint - Série 2 (2017) (série)

Poklona pane Strach , takhle si představuji špicové béčko . Díky , obě dvě série jsem se dobře bavil. Jen si říkám jaká mašinérie by se rozjela kdyby se tohle opravdu dělo , ale jak už jsem předeslal jako béčko špica

plakát

Dobrý Will Hunting (1997)

kolikrát už jsem to viděl nějaký us superman který si neví rady se svou superschopností a nějaký milý chytrý radil no alespoň se na to dalo dívat

plakát

Temný Kraj (2017) (TV seriál)

miluju béčkové filmy a krimi zvlášť , to zase budu v práci mezi poruchami žasnout co nového dokáže český autor vymyslet . Ale furt lepší než přetechnizované béčka z ameriky. Vaculíku do toho hip hip hurá

Ovládací panel
3 body