Iron Man 2 (2010)

Jedinou nevýhodou vidím dabing, ale i tak byly některé ČR hlášky fakt smrtící :D jinak víc vtipnější než jednička, sice méně akce, ale ani mi to nevadilo. Byl jsem spokojený od začátku až do konce. A soucit se Starkem v jeho nejtěžších okamžicích...není co dodat. Nelituji koupeného lístku do kina a šel bych klidně znova.

Alenka v říši divů (2010)

Možná jsem dětinský, ale mně se to líbilo. Povedené 3D, které má své velké kouzlo. Herecký výkon Deppa, jako vždy bezchybný. Královna v podání Bonham Carter snad nestojí za zmínku. Její repliky jsou nezapomenutelné a co se týká o Mii Wasikowski, tak jsem rád, že Alenku hrála, protože od ní můžeme ještě hodně čekat. Butonův styl mi není cizí a mám ho velmi rád. A v tomto filmu je také znát. Burton + spol. 10 z 10. V poslední době jediný film, který mě opravdu zaujal.

Yes Man (2008)

Jinak než 5 teď hodnotit nemůžu. Jim Carrey vytahuje to nejlepší vtipy a xichty. Jeho humor mám rád a u jeho filmů se nikdy nenudím. Zooey Deschanel mi přišla v tomto filmu velmi sympatická a oba s Carreym dali filmu tu pravou šťávu. Dále velmi potěšil soundtrack...Journey a Separate ways je prostě bomba a hudební vložky se do filmu dobře hodí. Každý má jiný vkus, ale tohle je můj šálek čaje.

Terminator Salvation (2009)

Nebyl to takový propadák, jaký jsem myslel, že to bude. Ale stejně mi zde schází to kouzlo jedničky a dvojky. Dialogy byly místy vážně zvláštní a celý děj byl, jak se dá říct celkem uspokojující. Ten, kdo má rád terminátora si toho z předchozích dílů moc nenajde, ale jen díky nostalgii to nebyla ztráta času.

Mazací hlava (1977)

Důvod, proč dávám 2 * je hlavně proto, že mě to osvobodilo od matiky. Když už sme u toho i matiku chápu víc než tohle. Dle mého slátanina, která neměna sptrřit světlo světa. Lynche nechápu vubec a ani jeho filmy. Dle mého by měl více uvažovat nad tím co tvoří, než dělání těch nesmyslů, kterýma nás do teď krmil.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Nemyslel jsem, že by 3 trojka už od prvního slaďoučkého dílu a dvojkou stejné podstaty mohla překvapit. Avšak stalo se. S velkým údivem musím konstatovat, že sem nevěřil vlastním očím. Choreografie a songy dobře zapadají do školní atmosféry a nenudí. Oproti ostatním dílům, je tento krokem kupředu.

The Quiet (2005)

Musím říct, že při dnešní depresi jsem sáhl přesně po tomto filmu. Už od začátku jsem si začal všímat hereckého výkonu, který předvedla Camilla Belle a "potichu" odsunula Elishu na druhou kolej. Pro mne však stále byla Elisha tou, která tento film nesla na ramenech. Dvě hvězdičky se za hlavní dvě postavy. Další za správně zvolenou hudební tematiku a poslední za ucházející film v nudném dni.

Temný rytíř (2008)

Nejlepší film za poslední dobu. O tom, jak se z relativně kladného člověka může stát prohnilý a nevyrovnaný padouch. Jak kladný hrdina bere činy Denta na sebe. O lásce, které z vás udělá šílence dvojí identyty. Neuvěřitelný výkon Heatha Ledgera v roli Jokera, který roli nepřehrává a je stále přirozený. Jiné hodnocení než 100% není možné. Jeden ze dvou nejlepších filmů, co jsem viděl za poslední týden. Zde si člověk může říct, díky Joelu Schumacherovi, že tak podělal poslední dva batmany. Kdyby se tak nestalo, třeba by Nolanova sága ani nevznikla, což by byla teda pořádná škoda. Nolan batmana uchopil po svém a dle mého nejlepším možným způsobem. Film má tak temnou atmosféru a takové grády, že člověk mohl sedět leda zařezán do sedadla a kochat se tímto skvostem, který nám Nolan přichystal. Stopáž sice mohla být kratší, ale kdo ví, jak by to potom dopadlo. Heath Ledger zaslouženě dostal oskara. Škoda jen, že se tak parádně předvedl až ve své poslední roli.

Dům voskových figurín (2005)

Jedna hvězdička za Elishu a její prst. Druhá hvězdička za drsného bratra Nicka. Třetí hvězdička za parádního rockera Vancenta a úžasný kill Paris Hilton, na který sem čekal celý film. A čtvrtá za užásný večerníček před spaním.