Návrat do budoucnosti (1985)

Super zážitek, parádní vtipy a hlavně žádná nuda...co víc si přát. Můj z nejoblíbenějších filmů.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Technický pokrok. Kvalitativní pokrok oproti prvnímu dílu. Cameronův velký hit. Když jsem viděl prvního terminátora ještě jako malé děcko, byl jsem v úžasu, jaký dobrý film jsem právě viděl. Arnold jezdí, běhá a morduje vše, co mu přijde pod ruku. Byla to paráda. Proto, když jsem se chystal podívat na dvojku, měl jsem jisté obavy, jak toto pokračování dopadlo. K mé velké radosti opravdu výborně. Film na svou dobu obsahoval takové efekty, že bych si z toho sedl na zadek. Arnold nám přešel na druhou stranu a tentokrát se snaží nikoho nemordovat, protože tuto práci mu vyfoukl Robert Patrick, který se ji snaží dělat pořádně. Scénář je poslabší, ale vše vynahrazuje režije a herecké výkony. Arnold je hodný (v DC se nám dokonce směje), Linda Hamilton nám zdrsněla a namákla se, Edward Furlong již nyní má potřebu ochraňovat lidstvo, když ho Arnold poslouchá, jak jeho pes a Patrick, jako hlavní řezník. Celek je úchvatný, vizuál super. Škoda, že další Téčka už nepřipravoval Cameron, třeba by to dopadlo lépe. Třetí díl ještě šel, ale Salvation je teda pořádná bída. Třeba někdy ještě Terminátora od Jamese uvidíme a třeba to zase bude pecka, jako jednička a dvojka.

Terminátor (1984)

Srdcovka, nemám co dodat.

Machete (2010)

Plný počet, zaslouží si to. Parádní film :))) a krvavé lázně. Like it.

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Jedna hvězdička ze to, že se mi líbil víc než jednička. Druhá je za písničky, které si myslím jsem tentokrát dost dobré. Třetí je za Demi, která je dospělejší, sice tvrdší než v jedničce, ale to zase není na škodu. Čtvrtá za konec, který byl sice předvídatelný, ale jedná se o poctivou cestu, která je složitá a často nevyhrává, ale kdo se jí řídí má v určitých věcech navrch. A hlavně může je to přirozené. A poslední je za to, že je to příjemný večerníček před prací na 6 ráno. Takže já dávám plné skóre. Dle mého oprávněné.

Divoška (2008)

Pohodový film na oddych. Před spaním pobaví a má to, co se mi na komediích líbí. Navíc dle mého Emma Roberts má dobrý potenciál, aby pořádně prorazila. Spokojenost.

Souboj Titánů (2010)

Odstrašující přílad...tohle už opravdu nee

Princ z Persie: Písky času (2010)

Jako starému hráči prince...co si budeme povídat, ale z jiného pohledu příběh fajn hlavní obsazení taky dobré. Ale hlavně sem fanda gemmy a tak rozhodně neváhám sáhnout k lepšímu hodnocní.

Flashdance (1983)

Dobrý film, na který se dá dívat. Na pohodový večer, jak dělaný. Celou atmosféru dostiňují výborné songy. Už jenom za samotný soundtrack 4*.

Noční můra v Elm Street (2010)

Tak tady máme remake poskládaný z 15 verzí scénáře. Jak to asi dopadlo? Jistě že katastrofálně. Tohle snad Michael "výbuch sem, výbuch tam" Bay nemohl myslet vážně. Takhle sprznit jeden z milníků hororu. Ale že já se vůbec namáhám. Nic tady nefunguje. Je to sterilní, je to nudné. Herci jsou nesympatické loutky, které jenom čekají, kdy že je to Freddy odpráskne. Takže mi bylo více méně jedno, jestli to někdo vydrží do konce. Z Freddyho udělali jen směšnou karikaturu Roberta Englunda. Vždyť tady hraje nejmíň až druhé housle. Masky taky nestojí za nic. Ano možná ji chtěly více reálnou, ale odpadl zde nějaký strach z Freddyho vzhledu. Masky v předchozích dílech byly teda mnohem lepší. Prostředí taky nijak extra nezaujme. Celé je to špatně. Já jenom čekám, jaky další horor Bay zlikviduje. Ať si ho můžu škrtnout z mého seznamu.