Zápisník jedné lásky (2004)

Na večerní pohodu proč ne. Jinak neoriginalita bijící do oči. A ač moc nejsem na slaďárny, tohle se ještě dalo.

Drive (2011)

Atmosféra, herci, soundtrack. Všechno funguje na jedničku. Výborný film.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Dobrá atmosféra, pěkně to odsýpá, jenom počkat, jak to celé dopadne.

Nespoutaný Django (2012)

Quentin Tarantino v plné síle...naprostá spokojenost. Tarantino se ponořil do žánru, který mu evidentně velmi dobře sedí. Jak sám řekl, když plánuje natočit další. Prim zde hrají rozhodně herci, kteří odvádí tak výbornou práci, až se tomu nechce věřit. Christoph Waltz je dle mého úžasný herec, který si vytěžené dva oskary za poslední dva Tarantinovské počiny rozhodně zasloužil. Nedokáži si představit nikoho, kdo by tyto role zahrál lépe. Jamie Foxx také rozhodně nezaostává a je to jedině dobře. Ovšem Leonardo DiCaprio mě překvapuje v poslední době velmi. Už to není ten mlaďas z Titanicu. Je to opravdu herec s velkým H. Opravdu jen čekám, až obdrží oskara, protože by si ho také rozhodně zasloužil. Příběh je dobrý vše jede v dobrém tempu. Proto jediné, co bylo slabší byl konec. Kdo ví, jak by film dopadl, kdyby Tarantino konec nepřepsal a nechal tam jeho původní. To už je teď ale jedno. Django je super film.

Terapie láskou (2012)

I když nejsem zrovna příznivcem romantických filmů, tak musím přiznat, že u této romantické komedie jsem neměl žádný problém. Oba hlavní hrdinové jsem cáklí takovým správným způsobem. Víc takových filmů a bude se aspoň na co dívat. A ještě pro mě podstatný plus za Jennifer Lawrence, která se mi film od filmu zamlouvá stále víc. Film na pohodu a uklidnění před zítřejší zkouškou Deal :)

Skyfall (2012)

Vyražený dech a nehorázné překvapení. Tohle jsem od nového agenta s 007 opravdu nečekal. Film měl vše, co má pořádná akce mít. Jen s velkými obavami budu čekat na nástupce Skyfall, protože to nebude mít vůbec jednoduché. Smekám před Mendesem. To co zde předvedl nemá obdoby. Aneb odpověď na M -> Bitch. Nový Bond je jiný, ale přesně můj šálek čaje.

Krotitelé duchů II (1989)

Stejně, jako jednička se mi také dvojka líbila. Nevidím žádný úpadek. Pro mě zde vše funguje, jako v prvním díle.

Krotitelé duchů (1984)

Už od mala jsem měl krotitele rád. Nyní se na ně pořád rád dívám. Vtipy a atmosféra je super. Triky také. Herecké obsazení ok. Doporučuji :)