Alcatraz (2012) (seriál)

Ale jo, proč ne, může to fungovat, jen nevím, jestli tolik dílů, kolik by bylo potřeba, aby "skočili" všichni aktéři. Největším průšvihem je pak pro mě konec první série, škoda, tohle se stát nemuselo. I tak líbivých 71 %.

Alenka v říši divů (2010)

I přes různá menší i větší "vykrádání" ostatních fantasy pro malého diváka vynikající snímek, varianta ve 3D je ještě o kousek lepší. Tentokrát Johnny Depp nehrál tak důležitou roli jako v Karlíkovi, přesto jako "hučkař" obstál..;-) Zajímavým nápadem se jevilo postavit proti sobě karty a šachy. Sice už nespadám do kategorie s polovičním vstupným, ale i tak nemůžu jinak, než za 5*

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

NO. F*CKING. WAY. Ale tak jako někdo tu Zlatou malinu vyhrát musí, že.. Ale možná je chyba ve mně, protože nejsem cílovka (věk: 13 max, IQ: 50 max). Nicméně na druhou stranu za závěrečnou scénu bych si dovolil přidat jednu hvězdu!

Billy Madison (1995) odpad!

NE, nedá se to ani 5 minut, sry..

Box (2009)

Usazen na pozadí. Na pozadí 70. let odehrávající se snímek o lidském Mamonu - přivedeno téměř k dokonalosti..90%

Continuum (2012) (seriál)

Ideální letní seriál, pro milovníky syfy navíc nutnost! Uvidíme, jak se první sezóna rozjede - první díly však vypadají velmi nadějně..zatím 80 % ---------- 4 díly za mnou a to týdenní čekání je otřes. "Flashbacky" do budoucnosti dokonale zpestřují honičku "na pozadí". Pro velké rýpaly by se dalo namítnout, že jednotlivé díly na sebe bezprostředně nenavazují, ale to dost možná ani nemusí být na škodu. 90 % ---------- Pilot měl navíc v Kanadě na Showcase rekordní sledovanost, tak doufám, že to po první sérii nepotopí. [stejně jako seriály Flashforward / Caprica]

Děsnej doják (2006) odpad!

Jak už sám slovenský název napovídá, je to strašná haluz. Nemůžu si pomoci, ale po dávce Scary Movie a dalších podobných sem byl, slušně řečeno, mírně znechucen a po půl hodině sem radši odstoupil. Tohle nezachrání ani Carmen z Electra!

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Jen krátce: moc pěkné, Burton, nejlepší kočkopýr na závěr :-) Prostě skvělej animák pro všechny bez rozdílu věku!

Hvězdný prach (2007)

..hodně (=marně) přemýšlím, co mi ve filmu chybělo - do té doby za 5*