• Romantický

Květ pouště (2009)

Životní příběh Waris film očesal skoro na kost, tím podivnější je, že se mi přesto líbil.

Ach, ty vraždy! (2010) (seriál)

Marný scénář se jen zřídkakdy podaří "nahnat" jinými kvalitami. V tomto případě se to nepovedlo- jiné kvality nejsou. Scénář nalevačku, herci přehrávají, seč mohou, celé je to na pytel. Paní Bohdalová je NĚJAKÁ herečka a v jednotlivých záběrech jí není co vyčíst, přesto ale "nevystřihla figuru", jinými slovy postava v jejím podání není ani zajímavá, ani uvěřitelná.

Rodinka (2010)

Není to film a ani jako seriál to nelze srovnávat s Takovou normální rodinkou. Pro mne průměrná, nikoli však podprůměrná, záležitost.

Všude dobře, proč být doma (2009)

Nenápadný snímek, popisující bez zbytečného patosu cestu nastávajících rodičů za domovem. Krásná scéna na trampolíně se "svatebním" slibem.

Gene Simmons: Rodinné klenoty (2006) (pořad)

Kiss jsou mi v podstatě dost lhostejní, ovšem tohle nahlédnutí do života jejich lídra mne bavilo.

Andělská tvář (2001)

Hele, a dost! Tady snad vypsali soutěž o nejsžíravější kritiku!? Tak to ne! Scénář průhledný až běda, rádoby démonický Pomeje vopravdu děsnej a knihovna červená, o to nic, jenže já našla pár důvodů, proč to dokoukat. Jedním z nich je solidní kamera a vůbec vizuální stránka věci- hele, vždyť se na to docela dobře kouká! Patřičně líbivé jsou i kostýmy a i když se pod Vranovem nad Dyjí netříští mořský příboj, pohled to není k zahození. Dokonce ani herecké výkony nejsou všechny na pytel (Pomejeho mezi ty dobré, pravda, nepatří). Zahraničních filmů podobné úrovně je spousta, tady by však prošly s průměrným hodnocením. Jenže, málo platný, trefovat se do Trošky a do Pomejeho je snadný a módní, že ano, vy místní "odborníci"?!

Okres na severu (1981) (seriál)

Neuvěřitelné!!! Soudruzi musí být obezřetní, neb intriky vládnou stranickému světu a nikdy není jisté, kdo s kým a proti komu, to vše zastřešeno neotřesitelnou vírou v moudrost výše postavených soudruhů.

Lemonade Mouth (2011) (TV film)

Týnejdžrovské hudební filmy posledních let lze rozdělit do dvou skupin: pozlátkově nablýskané a vystajlované (Camp Rock, High School Musical...) a trochu syrovější, leč uvěřitelnější (Rock na střední). Tenhle kousek patří k tomu lepšímu v první skupině.

Milk (2008)

Odvážné téma, výborný herecký výkon Seana Penna a s pomocí dobových záběrů a snímků úžasný autentický vhled do sedmdesátých let. Velmi povedené.

Mimina (2010)

Bylo to pěkné, ale o maličko víc už by bylo moc.