Kontakt (1997)

Nejde spočítat kolikrát jsem tento film viděl a i přes to si to pokaždé užívám jako poprvé :)

2001: Vesmírná odysea (1968)

Tak za prvé bych chtěl zmínit efekty. Je to až neskutečné, že v té době dokázali zpracovat vesmír v takové podobě, vše mělo svůj smysl, výborně si s tím pohráli a před tím se klaním :) Teď děj - patřím mezi ty lidi co se u toho nudili ? Ano.. Na mě až příliš zdlouhavé scény, to mě užírá k smrti, to nemám rád.. Na začátku jsem usínal, stejně jak ke konci až jsem opravdu usnul..

127 hodin (2010)

Třikrát jsem si tento film pouštěl a dvakrát jsem nezvládl scénu kdy si řeže Aron ruku, na po třetí jsem se hecnul a zvláádl jsem to !! Příběh o člověku co miluje svůj život a nehodlá se jen tak vzdát, jeden šutr uprostřed ničeho

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Nastal čas vysrat se na televizi a už se spoléhat jen na internet... Stejně všude chodí jen sračky a tento HLAS je toho důkazem, Tv nova je nejhorší kanál na tomto světě, jenom dělají z lidí dementy viz. moderátorka co dělala pokus "co se stane s vodou když je zima" .... Okresní přebor byl a asi na dlouho bude jediný normální seriál co tam kdy šel.. Souhlasím tu ze všemi, tento Hlas je sračka o tom žádná, nemusím to ani vidět a vím to.

Ocelová pěst (2011)

Chci svého robota a rozbit Zeusovi jeho mechanickou hubu !!!!!!!!!!

Hrdina (2002)

bitva na vodě a 4 hvězdy bez váhání :)

Trosečník (2000)

Wilson by měl dostat oscara

Proboha! (2008)

Osobně s tímto dokumentem 100% souhlasím, nikdy sem nevěřil v boha a nehodlám to měnit ..

Všemocný (2011)

Prosil bych jedno NZT, děkuju ..