• Krátkometrážní

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Po skvelej štvorke, prepad strmhlav dole....Akoby tvorcovia nepochopili o čom Smrtonosná pasca je a čo je pre ňu charakteristické. A škoda že sa trebárs nenadviazalo na už spomínanú štvorku. Teraz nemyslím príbehom, lež vzťahmi ktoré vznikli v tom dieli.....dalo sa na tom riadne vyťažiť a spestriť príbeh aj po humornej stránke. Škoda. Takto to bolo pre mňa jedno z najväčších sklamaní roka.

Jeff, který žije s mámou (2011)

Nový krížovkársky výraz: Hovadina / strata času, na 5 slov = Jeff, ktorý žije s mámou. ....nehorázne ma to nebavilo.

Klára (2010)

Milý rodinný oddychový príbeh pre nenáročného diváka zo švédskej produkcie.

Krásná řeznice (2012) (TV film)

Na to, že ide o televízne spracovanie je to dosť solídne. A samotný záver dokáže tiež vyvolať tie správne pochybnosti. **/***

Poslední přístav (2010)

Tak neviem...Dôvod prečo je film aj pod hlavičkou mysteriózny mi je záhadou....to bude asi tá mysterióznosť. A inak podpriemerné krimi, takmer až televíznej produkcie, bez napätia, ale s riadnou dávkou nudy.

Speed Racer (2008)

Mňa osobne Speed Racer veru neoslnil, skôr naopak. Nešlo ani tak o jeho zameranie sa na mladšiu generáciu, ale ak sa vo filme a to ešte 135 minútovom neobjaví žiaden výraznejší element, ktorý by ma chytil, zaujal, alebo rovno vcucol do deja....Vlastne celková realizácia i vizualizácia mi nesedela. Šmitec.

A Resurrection (2013)

Škoda že to celé bolo urobené v duchu prvoplánovosti....skvelé veci sa striedali so slabými. ** / ***

Hodná a zlá čarodějka (2011) (TV film)

Bohužiaľ toto pokračovanie dobrej čarodejky už postráda čaro, ľahkosť a dôvtip, ktoré boli charakteristické pre predchádzajúce časti.

Prozrazení (2012)

Akási variácia na Buried. Škoda len že tak samotná kvázi pointa i pointa samotná sú veľmi priehľadné, čím vlastne nefunguje moment prekvapenia a tým nefunguje vlastne nič.

Výlet s mámou (2012)

Ďakujem už si neprosím! Bolo to až príliš diétne a suché....