• Krátkometrážní

Hemingway a Gellhornová (2012) (TV film)

Na jednej strane skvelé vyobrazenie života Hemingwaya a vplyv jednej jeho manželky na ňho, na druhej strane neuveriteľne dlhá stopáž spôsobujúca mnohokrát nudu a pasiu.

Terapie láskou (2012)

Spočiatku som si musel zvykať .....ale je to šialene, trhlo dobré.

Pravá láska (2011)

Nevinné a milo naivné detské.....pekné.

Columbo (1971) (seriál)

Columbo, ten si ma získať nedokázal, a zväčša ma vôbec nebavil.

The Last Exorcism Part II (2013)

V jednotke sa mi nepáčil dokumentaristický prístup. Ale dvojka nemá ani len tie atmosferické fragmety ktoré sa v jednotke z času na čas mihli. Príbehovo aj atmosférou je to veĺmi slabé a neponúka to absolútne nič. Človek by čakal, že aspoň v závere sa dočká explicitného satanistického vyvrcholenia....ale ani ťuk.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tento seriál som dosť dlho ignoroval. šancu som mu dal v jeden nudný večer kedy som sa chcel len tak odreagovať, poprípade pobaviť a na film som náladu nemal. Spočiatku som si musel zvykať na ten "chlapský" humor, avšak čím ďalej tým viac ma to bavilo, a humor fungoval.....A neskonale sa mi páči postava Rose...tá je boží. P.S.: ešte stále seriál sledujem....momentálne idem na 9 sériu. Som zvedaví aké to bude bez Charlieho.

Ahoj, musím už jít (2012)

Veľmi som váhal, či mám vôbec vzhliadnuť tento snímok, či bude stáť za to. Napokon som mu šancu dal, aj vďaka Melanie Lynskey a spravil som dobre. Tento nenápadný nekonvenčný malý - veľký príbeh o hľadaní samého seba mal niečo do seba a dokázal sa mi votrieť do mojej mysle.

Smiechoty (1997) (pořad)

Mňa to nikdy moc nebralo....

Dancing Paris (2010)

Pekné. Príjemné hudobne podfarbené, tanečne elegantné, príbehom dostačujúce. Potešilo.