• Krátkometrážní

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Miestami to bolo až príliš trápne a jalové. A ikeď z času na čas sa niektoré scénky podarili, nestačilo to.

Historická tajemství: Panenská královna (2010) (TV film)

Kráľovná Alžbeta I. bola a navždy zostane osobou zahalenou rúškom tajomstva. Tento dokument o nej ponúka niekoľko možností so snahou rozmotať aspoň kúsok jej tajomného klbka (ale sú to len a len dohady).

Tajemná loď kapitána Morgana (2004) (TV film)

Veľmi slabý dokument, snažiaci sa ísť po stopách kapitána Morgana respektívne hľadanie jeho potopenej lode. Bohužiaľ ale ide o nevystavaný, nepútavý a informáciami strohý film.

Afghanistan, sur la piste des dollars (2009) (TV film)

Vynikajúci dokument o tom ako sa nakladá s peniazmi, ktoré svet poslal do Afganistanu na obnovu infraštruktúry a rozvoj krajiny....

Britská klasika (2009)

Či už to bola klasika v podobe Jaguára, alebo Rolls-Royce išlo o pútavý prierez histórie skvelých automobilových značiek.

Sametové ráno (2013)

Nemôžem si pomôcť, ale ak si odmyslím pomerne nudný dialóg, ktorý sa neustále točil okolo toho istého, najviac vo mne rezonuje nepresvedčivý Stanley Tucci, ktorému som neuveril takmer nič. A tak plusom je iba samotný záver, ktorý trošku prevetral všetko čo divák doteraz videl.

Klauni (2013)

To čo som od klaunov očakával sa dialo až v poslednej polhodinke. To predtým bol akýsi smutný pohľad na osud bývalých zabávačov. A preto sa nebudem prezliekať do cudzích kabátov a narovinu poviem, že sklamanie ma neminulo. **/***

Khumba (2013)

Prvoplánová nedotiahnutá rozprávka, ktorú skôr ocení menšie publikum.