Dredd (2012)

Mega City One - budoucnost a lidé se tu prohánějí v autech z 90tých let. To mi moc nesedí. Ok, asi řešim kraviny. Svižná podívaná to určitě byla, hluchých míst jsem také moc nenašel a Cersei Lannister je tu stejné mrcha jak v GoT. Kdybych neviděl dříve Serbuan maut, hodnocení by bylo vyšší.

Gauneři (1992)

Moje srdcovka. Jen to sténání Tima Rotha musím občas přetáčet...ovšem zdaleka ne tak často, jako ve Four Rooms ;)

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Podle mě nejlepší akční film vůbec. Takhle má vypadat filmový trhák. Zatím jsem neviděl lepší, akcí nadupanější film. Mnou nejvícekrát viděný film.

Hunger Games (2012)

Zajímavý materiál, ovšem zcela nevyužitý. Film, ze kterého si budu pamatovat jen roztřesenou kameru (místy sem viděl fakt hovno), nefungující střih zakrývající jakýkoliv náznak násilí (PG-13?) a sympatickou hlavní hrdinku.

Kult hákového kříže (1998)

Nefandim filmům, co se snaží vychovávat. Tohle je špatný, tohle je dobrý, tihle sou zlí a tihle zase hodní, a když budeš zlobit, špatně dopadneš - viz závěr, který mi přišel dost naivní a nedotažený. Přesto z filmu převládají pozitvní dojmy, už kvůli Furlongovi a Nortonovi; 3 hvězdy si nezaslouží.

Transformers 3 (2011)

"je to azbuka, vypadá to jako takový ty tlačítka na tý kalkulačce co se nemačkají"

Delta fór (2007)

Seržant při mučení : "Elektrickej šok? Nooo... v mekongský deltě, mi vietkongové strkali pod nehty bambus, budeš potřebovat víc abys mě zlomil..... co je sakra tohle?" --- "to je duet !"

Gran Torino (2008)

Scénář mi přišel hrozně přímý a jednoduchý. Měl jsem místy pocit, jako by byl dělán pro lehce retardované nebo jako učební pomůcka - lekce dobrého chování do problémových amerických škol. U samotného Clinta budu respektovat jeho velikost a jeho podivné vrčení budu brát jako zvláštní herecký prvek. Špatný film to ale rozhodně není.