• Thriller

DogMan (2023)

Tady měl jít Oscar. Kdepak je?

Karate Kid 3 (1989)

Ty brďo, co to s váma je, lidi, jste normální????? Dát tomuto DNES JIŽ KULTOVNÍMU FILMU TAK MÁLO JEN 32% ??!!!!!!!!!!?? Znám stovky (!!!) filmů, které jsou tady totálně nadhodnoceny a přitom se na ně pomalu nedá koukat!!!! 3. díl Karate Kid je - podle mě - úplně nejlepší a dnes se už takovéto filmy netočí. COBRA KAI tady má slušné hodnocení, přitom pozdější řady nejsou o nic lepší, než tento 3. díl. Nechápu to, nepobírám to, jak se někteří vysmívají kultovním snímkům. Asi si léčí vlastní komplexy, chudáčkové, je mi takových osob upřímně líto.

Stranger Things (2016) (seriál)

Jeden z těch lepších seriálů, které jsou na Netflixu. I ta znělka je geniální. Nevím, co více říci, něco takového se jen tak nevidí. Unikátní dílo s výjimečnou atmosférou a skvělými herci. Jen nechápu jednu věc - na tohle se dívají i děti? Já se bojím i teď :D EDIT: Bohužel 3. série o hodně slabší a měla jsem problém ji dokoukat, což mě fakt mrzí. EDIT2: 4. řada OPĚT LUXUSNÍ, NEMÁM SLOV.....

TY - Série 1 (2018) (série)

Nejlepší je opravdu 1. řada, i kniha je skvělá. A Beck je nádherná, i když trochu trubka :-) Divná ta dnešní doba, všechny ty sociální sítě, někdo z toho úplně zblbnul.... a těžko se seznamovat, vím to moc dobře.

O.C. (2003) (seriál)

Jednoduše miluju. Reálné, pocitové, skvělá hudba. Nechápu tak nízké hodnocení tady a proč v seriálu není žáden černoušek. :D EDIT: Někdy od poloviny 4. řady dost slabé, děj se plácá a neví kudy kam, bez Mischy Barton bohužel čiré zoufalství :-/

Elvis (2022)

DOKONALOST. Viděno v kině a poté na HBO (několikrát). Austin Butler musí dostat Oscara!!!