• Thriller

Mulholland Drive (2001)

„This is the girl!" Zcela se ztotožňuji s komentářem od uživatele jménem Tosim. --- 100%

Putování s domácími zvířaty (2007)

Příjemné vyprávění o životě jedné obyčejné ženy. Nezaujme, neurazí. A těch zvířátek tam ani moc nebylo, jen kráva, koza a pejsek. :-) 60%

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Pěkná pohádka. Netřeba se rozepisovat, každý zná, každý viděl. Hvězdičku navíc dávám za Glumova velká kukadla. :-)

Antikrist (2009)

Těžký, hodně těžký film... pustila jsem si ho pozdě v noci, což nebyl moc dobrý nápad... :-) Úvodní scéna dokonalá, nádherná hudba. Původně jsem chtěla hodnotit výše, ale nejde to, kdo neviděl, nepochopí... Docela mě překvapily explicitní záběry pohlavních orgánů, dalo by se říci, že je tento film porno pro intelektuály, ale to by bylo hodně laciné přirovnání, protože tohle je o něčem jiném. Je o temnotě lidské duše, o utrpení. Ovšem pro mě až moc temná zákoutí. Zajímalo by mě, jak by to dopadlo, kdyby na tu hrůzostrašnou a opuštěnou chatu nejeli... ale to se nedozvíme. Tohle byl první film, který jsem od Triera viděla a musela jsem si pana režiséra vyhledat na internetu, kupodivu vypadá normálně (na první pohled). :-) První půlka filmu: 100%, dále nehodnotitelné... Zajímavé komentáře: CheGuevara, Malarkey, Dadel, Bety88, H34D, Slarque. Výborná recenze: http://www.cinemamagazine.cz/recenze/31087/antikrist

Černá labuť (2010)

Já to pořád říkám, bydlet s rodiči (v tomto případě jenom s matkou) i v dospělosti, to už je samo o sobě k zbláznění... a ještě k tomu, když má člověk tak náročné povolání (což balet bezpochyby je). Ale ted' vážně: Viděno v kině. ÚCHVATNÝ zážitek. Přiznám se, že jsem Natalii Portman nikdy neměla v oblibě, ale ted' měním názor. Velmi se mi v této roli líbila a předvedla úplný herecký koncert. Smekám. Celkově výborné obsazení (potěšil mě hlavně V. Cassel). A ta melodie... ta mi zněla v uších ještě asi týden... (to se mi u filmů od Aronofskeho stává pravidelně). :-) 100%

Sbohem, baby (2007)

Bene Afflecku, moc tě prosím, skonči s herectvím a už POUZE režíruj! Ještě to sice chce trochu vypilovat, ale jinak dobrý začátek! A Casey Affleck je hodně zajímavý - jako herec i muž. :-) 60%

Black Books (2000) (seriál)

Obrovská nuda. Dost mě překvapilo zdejší vysoké hodnocení. Ale proti gustu...