Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Animovaný

Recenze (2 421)

plakát

Zvrácená (2021) 

Jednu hvězdu přidávám za Sadlera a Elwese. Jinak sbírka všech možných i nemožných klišé, prostřední část je totálně nudná a o závěru škoda mluvit. Efekty jsou slabé. Zklamání na celé čáře.

plakát

Texaský masakr motorovou pilou (2022) 

Paráda! Dlouho jsem se tak netetelil radostí u povedeného gore, bezcitného zacházení s postavami a solidní atmosféry. Na příběh kašlu, ale ušel taky. Ve srovnáním s Halloween Kills Texaský masakr absolutně vyhrál.

plakát

Výjimeční (2019) 

Naprosto úžasný film, který doporučuju fakt každému. Dojemné, lidské a dle skutečných událostí.

plakát

Ég man Þig (2017) 

Předloha vyšla česky pod názvem Pamatuji si vás všechny. Velmi dobré a mrazivé zpracování.

plakát

The Punisher (2017) (seriál) 

Díky synkovi, že jsem se na tento klenot podíval. Brutální, téměř uvěřitelné, skvělé obsazení, dojemné a téměř dokonalé. Fakt stojí za podívání a je to hlavně úplně mimo to, co od Marvelu očekáváte. Jason Bourne pro dospěláky.

plakát

Libertas (2020) 

Téměř všechny mé ikony v jednom dokumentu! Naprosto se s tím ztotožňuji! Vynikající hudba, kamera, střih, nápad a celé tohle zpracování. Nutnost pro každého!

plakát

Tenet (2020) 

Já toho Nolana prostě žeru! Mě to ohromě baví a je mi úplně jedno, jestli jsou tam nějaký logický nesmysly. Neuvěřitelně poutavý obraz celkem banálního příběhu, o který ale až tak nejde. Vše je podřízeno nápadu a realizaci, která je úžasná. Pochopitelně musím vidět vícekrát, ale nepochybuji, že další projekce ve mně vyvolají ještě větší nadšení a touhu porozumět každé skulince, kterou na nás Nolan vytáhl. Moc dobrý filmeček.

plakát

Záhadná bouře (2018) 

Oriol Paulo je ďábel. Zase mě dostal touto zajímavou hříčkou, která v sobě skrývá všechno co mám rád: mindfucky, cestování časem, nějaký to drámo a lehce romantiky. Prostě perfektní. Tělo bylo sice na konci údernější, ale i tak plná palba.

plakát

Vidím tě (2019) 

Velké překvapení! Výborně vymyšlený příběh, perfektní hudba a přesně dávkované napětí, které s každou minutou o procento stoupá. Nejlepší jsou ale twisty, kterých je požehnaně, všechny promyšlené a do sebe zapadající. A to mám fakt rád!

plakát

Stáhni a zemřeš (2019) 

Žádný zázrak ani průser. Ale v rámci teenegerovské zábavy s popcornem na klíně, colou v ruce a druhou rukou v druhém klíně to celkem jde. Lekačky fungují, některé nesmysly v chování postav snadno prominete a na herce se celkem dá dívat. Nelituju, že jsem viděl, ale podruhé nemusím. Ale tu aplikaci bych si nestáhnul ani za prase.

Reklama

Reklama