Vinnetou (1963)

Jelikož takové filmy nežeru, tudíž za klasiku. 30%

Zkažená úča (2011)

Sprostá Diazová, pošuk Timberlake co se za každou cenu rve do filmů, nevtipná komedie a samé ohrané věci. Vůbec mě film nepotěšil (a nerozesmál naplno). 50%

Batman - Gothamský rytíř (2008)

Je fakt škoda že nejde o jeden příběh. Nebudu hodnotit každý zvlášť, ale jako celek. Něco se povedlo, něco bylo jako pohádka. Batman je frajer a ve většině případu má perfektní příběhy. 65%

Šéfové na zabití (2011)

Klasická zápletka s nešikovnými aktéry, přízemním humorem, šíleným Farrellem a protivným Spaceyim. Nic odvážného (až na scénky s nymfomankou Aniston) v tomto filmu nehledejte. 55%

Superman/Batman: Veřejní nepřátelé (2009)

Batman a Superman v jednom filmu? Super. Ještě lepší by to bylo hrané. Chválím plno soubojů a divoké akce. Postupem času mi opakující se bitky už nepřipadaly tak zajímavé. Celkem jde o fajn animovaný akčňák. 85%

Batman Rok jedna (2011)

Kouzlo animáku, napětí akčního filmu a ke všemu perfektní, temný příběh. Pánové z DC Comics se vytáhli. Hodně povedené dílo. Jen škoda že to v nejlepším končí a nerozjede se to naplno. 90%

2001 maniaků (2005)

Pro pobavení ideální nechutná podívaná. Hodně krve, masa, vnitřností, koz a zase koz:) Mě to pobavilo víc než vystrašilo. 60%