Transformers (2007)

Efekty. Akce. Děj. Vše dokonalé na svou dobu. Film diváka upoutá ke křeslu a nechá ho odejít až po závěrečných titulkách. * Výkonným producentem byl Steven Spielberg. Ozbrojené síly Spojených států amerických a General Motors poskytli letadla a automobily, což přispělo k realistickým vyobrazením soubojů. Výrobce hraček Hasbro uspořádal masivní kampaň na podporu filmu a prodeje souvisejících hraček. Na product placementu se podílela též firma eBay. Výsledkem je celkově 30. nejúspěšnější film, v roce 2007 pak na 5. místě. Celosvětově film vydělal 708 miliónů dolarů, vyhrál 4 ceny od Visual Effects Society, získal 3 nominace na Oscara. 100%

Van Helsing (2004)

Dokonale natočený film. Perfektně ztvárněné postavy. Dobře plynoucí příběh. Neuvěřitelné efekty. Kvalitní film. 100%

Silent Hill (2006)

Místama slepá místa která jsou bez fantazie a jen doplňují zbytečně film kvůli stopáže. Na druhou stranu hororové pasáže jsou napínavé, tajemné a dobře vytvořené. 75%

Pach krve (2003)

Podle mě slabší odvar kanibalského hororu. Za děj a dobře shlédnutelný, napětím prošpikovaný film hodnotím solidním číslem. 65%

Psí vojáci (2002)

Dobře vsazený děj do vojenského prostředí. Ve filmu sice chybí pár akčnějších a hororově napínavých scén, ale i přesto jde o dobrou zábavu na noční zkouknutí tohoto vkodlačího hororu. 65%

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Humorný příběh o pirátech s přídavkem akce. Jack Sparrow se nezalekne ničeho a s nadhledem vše vyřeší podle svého. Dostačující zážitek. 70%

Prokletí (2005)

Docela zábavné. Děj celkem dobře ubíhá. Na své hodnocení výborný film. 60%