Honba za diamantem

• slovenský

Honba za drahokamom

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Akční

USA / Mexiko, 1984, 102 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $76,572,238Tržby Celosvetovo $116,572,238║ Asi jediný film dosahujúci aspoň z časti kvalít a zábavnosť fenoménu 80.rokov akým nepochybne bol Indiana Jones, našťastie tento dobrodružný projekt bol pod vedeným zručného režiséra ako Robert Zemeckis a k tomu sa tu skvele uviedla trojica Michael Douglas-Kathleen Turner-Danny DeVito, títo spomínaní robia z tohto filmu strhujúcu a zábavnú jazdu na ktorú vždy rád nasadnem a nechám sa ňou unášať. /80%/(18.7.2005)

Příjemný dobrodružný film s Michaelem Douglasem a Kathleen Turner. Film, kterým se Robert Zemeckis zapsal do širšího povědomí.(10.11.2007)

Romantická dobrodružná komedie, něco mezi Krokodýlem Dundee a Indiana Jonesem. A přesně tak vás taky pobaví. Nehledě na to, že hudbu má na svědomí starý dobrý Alan Silvestri.(28.3.2003)

Nic moc. Hodně přeceňované a bez důvodů. Čistý průměr. Zemeckisův vrchol byl až u Návratů do budoucnosti a Forresta Gumpa.(19.6.2004)

Když jsem byl malý tak to pro mě byla modla. Ted jsem si film o 15 let pozdeji připomenul a ouha. Díval jsem se už na neco uplně jiného. Na vyčpělou skoro nekomedii. Takhle nejlépe vynikne dokonalost a nedostižnost Indiana Jonese. Obě série začínali přibližně ve stejnou dobu a měli ve výnku skvělého režiséra a výborné herce. Indy je absolutní nářez a klasika i po čtvrtstoletí. Tohle bohužel už vůbec ne.(26.5.2006)