Honba za diamantem

Michael Douglas

Kostýmy:

Marilyn Vance
  • RHK

Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(7.10.2012)

Aj keď obľubujem dobrodružné filmy a častokrát mi nevadí, keď oplývajú stupídnym príbehom, onania za drahokamom ma do seba nevcucla tak ako som sprvoti predpokladal a dúfal. Pritom som veľký fanúšik Zemeckisových filmov a Michael Douglas je jedným z mojich najobľúbenejších hercov. Nenašiel som si však nič, čo by ma výraznejšie zaujalo a donútilo ísť s hodnotením vyššie. 70%(10.4.2008)

Parádní dobrodružňák. M.Douglas coby novodobý Tarzan a K.Turner jako městská naninka prožívají několik zajímavých příhod. Spielberg udělal dobře, že tento film přenechal a dal šanci Zemeckisovi se předvést. Zemeckis se ukázal, je to akční, je to zábavné. Další z řady filmů na kterých jsem vyrůstal a mám je rád. soundtrack by mistr Silvestri:)(9.1.2008)

Když jsem byl malý tak to pro mě byla modla. Ted jsem si film o 15 let pozdeji připomenul a ouha. Díval jsem se už na neco uplně jiného. Na vyčpělou skoro nekomedii. Takhle nejlépe vynikne dokonalost a nedostižnost Indiana Jonese. Obě série začínali přibližně ve stejnou dobu a měli ve výnku skvělého režiséra a výborné herce. Indy je absolutní nářez a klasika i po čtvrtstoletí. Tohle bohužel už vůbec ne.(26.5.2006)

Jihoamerická džungle, lezoucí a plazící se žoužel, to je moje! V džungli ovšem nesmí chybět vrak letadla a taky nechybí! Michaelovi a Kathleen to spolu ohromně svědčí a rodící se láska vypadá velice věrohodně. V pravém slova smyslu dobrodružný film a hraje-li Danny DeVito nelítostného padoucha - také skvělá komedie. Robert Zemeckis si tímto pohodovým filmem brousil ostruhy k ještě lepším a na Forresta Gumpa už je měl jako jehly.(30.5.2008)