Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

Bobik9

Proboha, to byla kravina! Musím říct, že to bylo komediálnější než bych čekal. Obzvláště ten naprosto nesmyslný, přetočený konec. To jste si mysleli, že vidíte úplně jiný film. Příběh nic extra, jasně. Herecky naprosto tragédie! Demi Moore se určitě hodí na to, aby hrála vychcanou striptérku, to jo, ale určitě se nehodí na to, aby zároveň hrála starostlivou matku, kterou vyhodili od FBI, a proto ukazuje prsa. Burt Reynolds, to nepochopím! Naprosté zneuctění výborného herce. Ovšem koho musím nutně ocenit, tak je "George Bush" Ving Rhames! Ten byl naprosto bez chyby. I hudba Howarda Shore byla skvělá, ovšem někdy byla také trochu mimo a spíše to vypadalo na OST k Pánu prstenu než ke Striptýzu. Pro mě naprosto neskutečně hloupý projekt. Ovšem bylo to tak blbé, že ty dvě * tomu dát musím. ()

uiu

Film dávali na Nova Cinema v 20:00, což bylo fakt hodně vtipné, protože v hned asi prvních 5 minutách se ocitáme ve strip baru, kde je jedno nahé poprsí za druhým. Hlavní hrdinka přišla o práci sekretářky FBI, protože její manžel je zločinec a feťák (LOL) a přišla tak i o dceru, protože americký zákon jaksi dá dítě do péče toho rodiče, který má práci, i když je to feťák (LOL). Takže hrdinka si najde práci ve strip baru, kde předvádí své dokonalé tělo a taneční kreace. Při jednom tanečku se do ní zamiluje kongresman a ocitáme se uprostřed jakési pofiderní krimi-komedie, kde kongresman nechá zabít každého, kdo proti němu má, že byl ve strip baru. Pořád jsem čekala na ten nervydrásající thriller a kriminálku a ničeho jsem se nedočkala. A ten konec v cukrovaru to byla fakt komedie, že mi přišlo, že poslední stránky scénáře psal někdo úplně jiný nebo se hodně přetáčelo a dopadlo to fakt smutně. Jediné "dobré" scény jsou asi nakonec jen ty tanečky kolem tyče - které zaujmou i mě jako divačku. ()

noriaki

Mohla z toho být romantická komedie ve stylu Pretty Woman, jen s trochu jiným zaměstnáním hlavní hrdinky. Mohl z toho být politický thriler ve stylu Klute, jen s trochu jiným zaměstnáním hlavní hrdinky. Nebo z toho mohla být černohumorná komedie ve stylu One Night at McCool's, jen s trochu jiným zaměstnáním hlavní hrdinky. Andrew Bergman si vyhrnul rukávy, použil všechny tři nápady a natočil bezžánrovou břečku která je tak pitomá, až to tříská dveřma. Na komedii je to moc temné, na kriminálku se to nebere vážně a za politický thriller by to označili jenom fanatičtí odpůrci Republikánů. Demi Moore to tady sekne, jenže to se dá říct o prakticky o všech jejích filmech z osmdesátek a devadesátek. Tohle je zbytečný film, jehož pověst zdaleka přesahuje jeho kvality. ()

Ravi

Burt a Demi jsou asi jediným vábítkem, které bych měl zmínit, ale zhola holý děj volá jen po tom, že bez nuda Demi je nuda. 40% = 2/5 ()

V.Silver

Upřímně můžu napsat, že jsem z toho byl v 16 odvařenej jenom proto, že tam Demi Moore házela vrškama okolo sebe. A že tancovala na Annie Lennox, kterou mám moc rád. To jsou ty dvě hvězdičky, které jsem filmu dal - jinak emancipace striptérek a boj o opatrovnictví dítě mě mě teda vůbec nezaujaly, tak blbej scénář aby člověk pohledal. 25% ()

Autogram

Nemôžem hodnotiť adekvátnou jednou hviezdou. Dôvod je ten, že sme v čase premiéry na tento film boli z recesie celá partia v kine a jeden z nás na druhý deň priniesol z kina obrovský plagát, presne ten ako tu, ktorý nám potom visel na internátnej izbe až do júna. Tak mi film nejako pripomína staré dobré časy. Celý film samozrejme nestojí za nič okrem niekoľkých tancov. ()

Kosmik 1

Nejvíce sexy je Demi Moore právě v tomto filmu a že ji to u tyče pekelně šlape. :) Ta by se ve světě pole dance rozhodně neztratila. Ikdyž je příběh jednoduchý a nezajímavý, přesto dávám 3*. Už jen proto, že jsem v pohodě zvládnul několik projekcí a nepřišlo mi to zas tak extra nudné. 60% ()

ranp

No tak je to slabší, hlavně co se scénáře týče.. Dávám 2 hvězdičky za kvalitu a třetí za to, že se mi Demi líbí. ()

Bobek15

Po dopozeraní filmu som si vydedukoval pravdepodobné myšlenkové pochody tvorcov. Niekoho napadlo: "Čo takto nakrútiť mierne erotický film tak, aby mohla byt vpravo hore na obrazovke v krúžku 15, ale aby to prilákalo aj dostatok nadržaných chlapov, obsadiť nejakú sexicu a pridať aj prvky humoru, aby to celé mohlo byť vysielané aj pred 22. hodiou. A nejaký dej už k tomu vymyslíme." A tak to nakoniec aj dopadlo! Presne podla plánu. Moja obľúbená, Demi Moore, bola priam nehorázne sexi, ale ostatné zložky filmu boli mizerné. Trápni herci, trápne pokusy o vtip a nudný príbeh. Čiže Demi, je mi ľúto, ale na viac ako 1* to nebolo, aj keď tvoja vina to určite nebola! ()

Rudinsky

Normálne by som zaplatil obrovské prachy a v tomto filme podobným spôsobom vyzliekol najväčšie ženské herecké ikony. To by mohlo byť zaujímavé. Film stojaci na kozách Demi Moore, ktorá predvádza svoj neskonalý "talent", ale inak sa tento experiment nevyplatil. Na druhej strane, môže slúžiť ako príjemná vecička na vytočenie vašej manželky. Lenže to si potom vypočujete "recenziu:D" ()

Lencha

Demi to tu fakt sekne, jinak to stojí za prdlačky:-( Děj o ničem, pokud se tomu dá říkat děj, protože je to tak jednoduchý... ()