Dvě znuděné paničky v domácnosti z předměstí, Connie (Kristen Bell) a její nejlepší kamarádka JoJo (Kirby Howell-Baptiste), vymyslí plán, jak vydělat miliony dolarů na falešných kuponech. (Televize Seznam)

NikiVai

Příběh jako takový vůbec nebyl špatný, i když mě teda vytáčí, že to dámám tak nějak prošlo a fakt zbohatly. No ale to rádoby komediální zpracování mi fakt nesedlo, místy ten humor byl za hranicí dobrého vkusu. Škoda. ()

EricNor

Od Vince Vaughna jsem čekal trochu víc, asi ho to ani moc nebavilo, prostě práce a navíc se tam objevil až skoro v půlce filmu. Nazvat film komedií chce trochu fantazie, protože je to natočeno dost mdle, holky se snaží, jen to nejsou komičky, což by nevadilo, kdyby se nesnažili jimi být. Dá se to zkouknout, jen by to chtělo rychlejší tempo. Ještě bych vytkl fekální humor, který mi vyloženě nesedí je pro mě znamením, že tvůrcům došli nápady. ()

Wladow

Naivní film, hloupé chování hlavních hrdinek. Prý podle skutečné události.... Nejvíce otravné je amorální jednání "hrdinek", které film vydává za nějakou skvostnou zábavu. ()