Fred právě složil zkoušky v řízení brontojeřábu a jde to s kamarádem oslavovat do bistra, kde jako servírka pracuje dobromyslná Betty. Ta se v dobré víře ujme Vilmy, kterou považuje za bezjeskyňkyni, netuší však, že dívka pochází z bohaté rodiny a že právě utekla se snobské hostiny, kde ji chtěl o ruku požádat bohatý Chip Rockefeller. Fred se pokouší sbalit Betty a přitom dohodí Vilmu Barneymu. Další den se čtveřice vydá na pouť, kde Fred zjistí, že si rozumí spíše s Vilmou než s Betty, zatímco u Barneyho je tomu právě opačně. A tak se kamarádi dohodnou, že si přítelkyně vymění. Potom však Vilmu najde matka Pearl a přemluví ji, aby se vrátila domů, alespoň na otcovy narozeniny. Dívka souhlasí, ale pozve na oslavu také své nové kamarády. Když Fredův malý dinosaurus zničí hostinu a Pearl Freda vyhodí, jde Vilma s ním. Lstivý Chip Rockefeller se však potřebuje s Vilmou oženit za každou cenu. Má totiž velké dluhy, které chce zaplatit z jejího bohatého věna. Připraví na Freda podraz a také ho obviní z krádeže drahého šperku. (TV Nova)

Pitryx

Opět dobrá zábava jako v prvním filmu. Ovšem má to veliké ale. To co bylo v jedničce legrační, mi zde přišlo stupidně-romantické. Také byla na škodu jistá, řekněme překombinovanost. Kladné hodnocení tedy jen dobrým nápadům. Bohužel i zde již víceméně opakovaným. 201401040000/0000 ()

Guran

Druhý díl je mnohem lepší, srandovnější a příjemnější, než jeho předchůdce. Byli změněni herci a samozřejmě scénář. Nový příběh. Akorát výkony našich nových tváři v jistých scénách poněkud chabnou. Opět film z mé nostalgie, vždycky ho budu mít rád. ()

rafix

No jedničku jsem ještě neviděl. Zato dvojka je dobrá. Ať si říká co chce a kdo chce. Mě to nevadí. ()

DuMonT odpad!

Na toto sa zvládnu pozerať asi tak maximálne 4 ročné deti, ktoré prehliadnu tú všetku trápnosť okolo toho. ()

route60 odpad!

Kdo neviděl tuto zvrhost tak předem upozorňuji že Flinstoneovi 2 sledujte na vlastní nebezpečí jde totiž o nehoráznou tupost, legenda zprzněná druhou části je smutnou ukázkou Hoolywoodského myšlení, alespoň že diváci měli rozum. ()

ZHODNOTITEL odpad!

POKRAČOVÁNÍ, KTERÁ VLASTNĚ POKRAČOVÁNÍM NENÍ Jde o film, který předchází tomu prvnímu, který byl daleko lepší. Jak co do obsazení, tak i děje. ZÁBAVA NA NULE / SPÍŠ TRAPNÉ ()

unclejack

Viva Rock Vegas. Ten Flintstoneovic svet začína naberať obrátky alebo gýča alebo strašne dobrej zábavy. Film sám nestojí za veľa , takže s ľahkým srdcom hodnotím gýč doby kamennej , neuveriteľný dej a , podľa môjho názoru , strašné výkony. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

TesterX odpad!

Tezko rict, pro koho se tohle natocilo. Je to tak dementni a nevtipny a nektery sceny jsou jak predehrou z levnyho porna. Pro deti to urcite neni, potazmo pro nikoho tohle neni. ()

gostly

Absolutně nepochopitelné herecké obsazení, oproti minulému filmu, který byl vcelku vtipný a koukatelný... Příšerný scénář, hloupé dialogy a minimum vtipů. Jedna hvězdička za týpka, který dinosaurům systematicky otravuje vodu :) ()